Sponsorlu Bağlantılar

{Yeni} twitter kullanıcı adı nasıl değişir ?

1.724 views
Sponsorlu Bağlantılar

Micro blog olarak geçen ve popüler sosyal ağlardan biri olarak tutulan Twitter da yeni başlayanlar için veya sonradan sıkılıp kullanıcı adı değiştirmek isteyenler için bunun nasıl yapılacağını sizlere resimli olarak detaylı anlatacağım. Twitter’da yeni bir hesap açtığınızda farklı bir kullanıcı adı ile kullanmaya başlaya bilirsiniz. Sonradan bunu kendi isteğiniz doğrultusunda benim kullandığım twitter.com/ademocut kendi takma isim , nick , adınız ve soyadınızı yazarak kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

twitter @ değiştirme yani et işaretinden sonraki isim değiştirme adımları ilk önce profil ayarları kısmına giriş yapmamız gerekecektir. “https://twitter.com/settings/account” bu link yardımı ile kopyala yapıştır yaparak tarayıcınıza kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptığınızda direk geçebilirsiniz.

twitter kullanıcı adı

 

Twitter kullanıcı adı kısmında buradaki ismi silebilir ve istediğiniz bir ismi yazarak değişiklikleri kayıt et butonu yardımı ile değişikliği kayıt etmiş olursunuz.

Arama Tags & Etiket ;

twitter’da isim değiştirme mobil , twitter nick değiştirme mobil , twitter kullanıcı adı değiştirme , twitter kullanıcı adı verme , twitter kullanıcı ismi nasıl değişir , kullanıcı ismi verme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın