Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda Bloatware & Crapware yazılımları kaldırma

646 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , Bu konumuzda Crapware kaldırma veya diğer bir arama anahtarı ile Crapware kurtulma konusu üzerinde duracağız ? Crapware yazılım virüs müdür? bunun cevabını arayalım . Yeni bilgisayar aldınız yeni bir bilgisayar ile birlikte yüklü olarak üçüncü parti yazılımlar gelmektedir.

işte bu üçüncü parti daha önceden yüklenmiş yazılımlara Crapware yazılım denmektedir. Yazılım firmaları bilgisayar , yada tablet gibi cihaz üreten firmalar ile anlaşarak bu parti yazılımları ücretli bir şekilde kurulumunu talep ediyorlar ve ücret karşılığında bu yazılımları cihazlara , bilgisayarlara yükleniyor böylece üretim maliyetleri de düşürülmüş oluyor.

crapware yazılım

Bu tür sizin isteğiniz dışında reklam kokan bu tür programları bilgisayarınızdan program ekle / kaldır kısmından kaldırabilirsiniz. Fakat bu teker teker kaldırma sürecinde olacağı için zaman alabilir , bunu tek sefer’de toplu bir şekilde kaldırmak için “Decrap my Comupter” yazılımını kullanabilirsiniz.

https://www.pcdecrapifier.com/download” programını buradan indirerek mevcut bilgisayarınıza yükleyerek kaldırma imkanı sunmaktadır. Böylece crapware yazılımlarının bilgisayarda fazla yer tutmasını , fazla yer kaplamasını engellemiş olursunuz.

Arama Tags & Etiket ;

Crapware kaldırma , Crapware virüs , Crapware yazılım , Crapware nasıl kaldırılır , Crapware kurtulma , Crapware programları kaldırma , Crapware nedir , Crapware software

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın