Sponsorlu Bağlantılar

Bip Hesabı Nasıl Silinir ?

7.249 views
Sponsorlu Bağlantılar

Eğlenceli anlık mesajlaşma uygulaması olan sesli , görüntülü mesajları eğlenceye dönüştürerek sohbet edeceğiniz bir mobil app uygulamasıdır. Turkcell gsm operatörü tarafından geliştirilmiş IOS ve Android işletim sistemleri tarafından kullanılan bu uygulama tüm operatörler tarafından kullanılmaktadır.

turkcell bip

Bu konumuzda bip hesabı oluşturulmuş ve kullanmaktan sıkılanlar için bip hesabı nasıl silinir ? konusu üzerine olacaktır. Bip Messenger aboneliği iptal etmek için yapılacak işlem Uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bip Ayarları > Hesabım > Hesabımı Sil  > Tamam ( Okay ) adımlarını takip ederek bip’de açmış olduğunuz hesabınızı kapatabiliyorsunuz.

Yeni ve geliştirilmekte olan bu uygulama zamanla daha aktif ve kullanıcı sayısı fazla olacağı için biraz sabırlı olabilirsiniz . Deneyip beğenmedim konusunun biraz erken olacağı düşüncesindeyim.

Arama Tags & Etiket ;

bip hesap silme , bip hesap nasıl silinir ? , bip abonelikten çıkma , bip aboneliği nasıl iptal edilir , bip hesap aboneliğinden nasıl çıkılıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bip Hesabı Nasıl Silinir ? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın