Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara Dosyalar exe olarak iniyor?

701 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar internet’den indirdiğim dosyalar exe uzantılı dosya olarak iniyor ? exe dosya şekline dönüşüyor acaba sıkıntı ne ile ilgilidir. Genel olarak bu tür sorunlar bilgisayara bulaşan virüsler nedeni ile yaşanmaktadır. İnternet üzerinden indirdiğiniz program , dosya , pdf , doc , xls gibi dosyalar internet üzerinden normal şekilde indirilir fakat bilgisayara yüklendiğinde virüsler nedeni ile exe dosyası olarak dönüşebilir.

Bu sorun nedeni virüs kaynaklı olduğu için bilgisayara bulaşan virüsleri silmek gerekmektedir. Bunun için bilgisayarınızı virüs taraması yaparak temizlik yapınız.

ComboFix ile sistemi bir tarama yaparak virüsleri siliniz , hemen arkasından İşletim sistemi Windows 7 , Windows 8 veya Windows 10 gibi işletim sistemleri için lisanslı virüs yazılımları kullanın. Daha sonra Microsoft Safeyt Scanner programı kullanarak bilgisayarınızı taratın.

Arama Tags & Etiket ;

exe dönüşüyür , exe oluyor , dosyalar exe oluyor , belgeler exe uzantısı oluyor , exe uzantılı dosyalar

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın