Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Bilgisayar Sürekli Yeni Donanım Buldu Hatası

4.470 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda bir donanım eklediğiniz’de yada durduğu yerde Yeni Donanım Bulundu Sesi Gelmesi Ne kadar can sıkıcıdır ?  Bilgisayara bir donanım bağladınız yada harici bir kablo ile bir bir çevre birimi bağladınız bunu bağlamanızla Sağ köşede Yeni Bir donanım bulunda sesi ve hatası gelmekte ise yanlış yüklenmiş Sürücüler’den kaynaklı olabilir .

Yeni Donanım Bulundu Hatası Nasıl çözeriz Bununla ilgili olarak bir kaç önerim olacaktır. Bunun için Win + R Çalıştır Penceresini açıyoruz ve buraya devmgmt.msc komutu ile aygıt yöneticisini açıyoruz.

Aygıt Yönetici kısmında donanımları göreceksiniz bu panelde sarı renkli ünlem işareti  olan sürücüler var ise bunların Sürücüleri olmadığı için yeniden yüklemek gerecektir. Bunlara Dikkat ediniz Sürücülerini güncel olan son sürümleri ile yükleyiniz.

Eğer Harici bir kablo ile Çevre birimi kullanıyor iseniz , Driverlerini ve Bağlantı kablosunu kontrol ediniz , Eliniz ile kabloyu oynayınız eğer oynamadan dolayı bir sıkıntı var ise kabloyu değiştiriniz.

Son olarak Donanımı Doğru yere bağladınız mı bunu kontrol ediniz Slotların aynı olmasına dikkat ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[ Çözüldü ] Bilgisayar Sürekli Yeni Donanım Buldu Hatası (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın