Sponsorlu Bağlantılar

Windows ve Programlara Ses Efekti Ekleyin..!

2.155 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınız’da kullandığınız Programlar için yada Windows Ayarları için Belirleyeceğiniz Ses Efekti ile Bilgisayarınıza Renklendirebilirsiniz.

Ne demek bu diye aklınıza gelebilir . Bilgisayarınıza yeni bir donanım eklediğiniz de yada donanım bağlantısını kestiğinizde , Düşük pil seviyesine geldiğinde , program açıp kapattınız da size belirleyeceğiniz ses efekti ile uyara bilir.  Bunu Yapmanız oldukça kolay program kullanmadan İşletim Sistemin Ses ayarlarından yapabilirsiniz.

Peki Bilgisayarımızın , Windows Ses Efekti nasıl verilir ? Bunun için Sizlere hazırladığım video yardımı ile anlatacağım. Umarım Bu video faydalı olacaktır.

Windows Ses Efekti

Denetim Masası > Ses > Ses Efekti Sekmesine Seçiyoruz. Program Olayları Kısmından Hangi Olay için Ses Oluşturacağız bunu belirliyoruz ve Sesler Kısmından Ses seçerek Tamam diyoruz isterseniz Seç Efekti Sına ile kontrol ederek hoşuna gitmeyen olursa başka bir ses efekti seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın