Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Programlarını Otomatik Güncelleyin..

166 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda yüklü programlar kendine entegre edilmiş programlar ile update ederek otomatik olarak güncellemeleri yapmaktadırlar. Buna örnek Verirsek Nvidia Ekran kartı kendi kendi update ederek belir zamanlarda stabil olarak çalışmaya devam etmektedir. İşletim Sisteminden örnek verirsek Update ederek güncellemeleri denetlemekte ve açıkları var ise bunları kapatmaktadır.

Programları Kendiliğinden Güncelleme ;

Bu özellikler kendi kendi otomatik güncelleme yetenekleri olan programlar ve işletim sistemleri sayesinde olmaktadır. Peki bu yeteneğe sahip olmayan programlar kendini nasıl güncelleyecek ?

Bunun için kullanacağımız üçüncü bir yazılıma ihtiyaç duyacağız. Bunun için kullanacağımız programın ismi UpdateStar programı sizin için ideal bir otomatik güncelleme uygulamasıdır.

UpdateStar Programı bilgisayarımızdaki yüklü olan programların her zaman güncel kalmasını sağlamaktadır. Ücretsiz olan bu program ile Bilgisayardaki programlar en güncel sürümleri sizin için tespit edecek ve güncelleyecek tir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bilgisayar Programlarını Otomatik Güncelleyin.. (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın