Sponsorlu Bağlantılar

[ çözüldü ] mystart.incredibar.com sayfasını kaldırma

73 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen mystart.incredibar.com arama motorunu adwcleaner ve manuel olarak temizleyeceğiz. Bu arama motorları bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar ve tarayıcıların yapısını değiştirirler. mystart.incredibar.com arama motorunu nasıl kaldıracağız ? bunun için iki adım ile kaldıracağız. şimdi bu adımlara başlayalım.

1-Adım ;

Bilgisayarımızın kayıt defterine yerleşen bu arama motoru mystart.incredibar.com manuel olarak el ile temizleyeceğiz . Bunun için daha önceden arama sayfası için hazırladığım video sizlere yardım edecektir. Uygulama metot aynıdır sizin yapmanız gereken video da aramasayfam içindi siz mystart.incredibar.com için kayıt defterinde arama yaparak silmeniz olacaktır.

2-Adım ;

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza adwcleaner programı yükleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızı taratıp zararlı kodları temizleyeceğiz.

 AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ;

Bu program ile tarama  işlemim den  sonra bilgisayarınız yeniden başlayacak ve size silinen dosyalar hakkında bilgi verecek bir rapor hazırlayacaktır.

adw

 

Daha sonra bilgisayarımızda yüklü olan tarayıcıların özellikler bölümüne teker teker giriyoruz. ve hedef kısmında uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef kısımında gördüğünüz “http://mystart.incredibar.com” uzantısını tüm yüklü tarayıcılarımız dan kaldıralım ve son olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google olarak düzeltelim.

Etiket – Tag ;

mystart.incredibar.com nasıl silinir , Removel mystart.incredibar.com , mystart.incredibar.com temizleme , mystart.incredibar.com kaldır , mystart.incredibar.com virüs  .

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın