Sponsorlu Bağlantılar

Wfp invalid operation hatası çözümü

738 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda wfp invalid operation hatası nasıl çözülür? Bununla ilgili sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Bir arkadaşımızın bize gönderdiği soruda steam oynarken mavi ekran aldığını ve bu hatadan sonra bilgisayarın yeniden başladığı konusunda tarafımıza soru gönderdi.

wfp invalid operation sorunu konusunda çözüm yolları, adımları hakkında bizde bu yazımızda siz takipçilerimize ve bu problemi yaşan kullanıcılara aşağıda vereceğimiz adımlarla çözmeye çalışacağız.

 

WFP İNVALİD OPERATİON SORUNU ÇÖZÜMÜ

Genelde mavi ekran hataları işletim sistemi güncellemeler sonrasında yaşanmaktadır. Sürücülerin, drivlerin donanım bileşimleriyle uyumsuz olması nedeniyle mavi ekran problemi yaşanmaktadır.

Windows 10, Windows 8, Windows 7 işletim sistemi kullanıyorsanız wfp invalid operation mavi ekran hatası çözümü aşağıda uygulamak suretiyle çözümünü deneyelim.

  • İşletim sistemi kendiliğinden mi, yoksa manuel olarak mı güncellendi eğer otomatik güncellendiyse sorun yaşanabilir.
  • Bunun için sistem geri yükleme yaparak eski bir tarihe sistemi geriye alabilirsiniz. Yeni başlayanlar için sistem geri yükleme nasıl yapılır? Konumuzu okuyabilirsiniz.
  • Bilgisayar aşırı mı ısınıyor eğer ısınma sorunu varda bununla ilgili önlem almanız gerekecektir.
  • Bilgisayarda arızalı ram bellek olma şansı vardır bu nedenle ramleri yuvalarından sökerek teker teker deneyebilirsiniz.
  • Bozuk ram kontrolü yaparak sistemde takılı ramlerin durumlarını kontrol ediniz.
  • Bilgisayarında takılı hdd kontrol ediniz. Bad sektör kontrolünü sağlayın.
  • Antivirüs taraması yaptırın.

Yukarıda ana temel konularda Wfp invalid operation problemi çözümü için bu başlıkları kontrol ediniz. Eğer sorun devam ediyorsa güncellemeleri geri alma konusunda yazımızı okuyarak sistem güncellemelerini kaldırma ile ilgili yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Bu konumuzda Wfp invalid operation çözümü hakkında çözüm üretmeye çalıştık. Bu konuyla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın