Sponsorlu Bağlantılar

Aynı telefon numarasına sahip 2 instagram hesabı olabilir mi?

27 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda tek telefon numarası ile aynı anda iki farklı instagram hesabı açılabilir mi? Instagram hesabı oluşturulur mu bununla ilgili olarak sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Instagram dünyaca popüler her 7 kişiden 1’nin kullanmış olduğu popüler bir sosyal medya platformudur. Eğer instagram hesabınız yoksa arkadaşlarınızla sosyalleşmek ve güncel kalmak mümkün olmayabilir.

Instagram da arkadaşlarınızın gönderilerini, hikayelerini izleyebilir, onları beğenebilir veya DM üzerinden etkileşimde bulunabilirsiniz.

Bununla birlikte arkadaşlarınızı takip ederek veya en sevdiğiniz ünlüleri, tanınmış kişileri ekleyebilir platform üzerinden takip edebilirsiniz.

İnstagram hesabını il oluşturacağınızda sizden kullanıcı adı, şifre, e-posta adresi ve doğrulama için telefon numarası istemektedir. Instagram kaydolduğunuzda hesabınızı doğrulamak adına veya şifrenizi kaybettiğinizde hesabını geri kurtarmak istediğinizde e-posta göndermeye için e-posta adresi ve telefon numaranıza ihtiyaç duymaktadır.

Bir telefon numaranız olduğu için başka bir hesap oluşturamayacağınız için endişe duyabilirsiniz. Genel olarak Instagram hesabınızın bir numara mı veya e-posta mı olduğunu tanımlaması için ayırt edici birinin olmasını istemektedir.

Telefon numaranız ile ikinci bir instagram hesabı açmak istiyorsanız bunun mümkün olup olmadığını bilmemek kafaları karıştırabilir.

AYNI NUMARA İLE 2 İNSTAGRAM HESABI AÇMA

Neyse ki instagram, birden fazla hesapla ilişkilendirilmiş aynı telefon kullanmanıza müsaade etmektedir.

Hesabınıza giriş yapmaya çalışırken telefon numaranızı 2 adımlı doğrulama için kullanmaktadır. 2 adımlı doğrulama için birden fazla ınstagram hesabı aynı numaraya sahip olabilir.

İnstagram hesabınızı kurtarmanız için telefon numarası yerine e-posta adresi kullanır bu nedenle birden fazla instagram hesabı oluştururken e-posta adresinizin farklı olma zorunluğu vardır.

Böylece aynı telefon numarasına sahip ki farklı instagram hesabına sahip olabilirsiniz. 2 Adımlı doğrulama için hesabınıza giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra telefon numaranıza bir kod gelmektedir. Eğer siz ikinci hesabınızdan giriş yapmak istediğinizde o kullanıcı adı ve şifrenizi gireceğiniz için aynı numara buna engel olmayacak ve sistemde kayıtlı telefon numaranıza yine doğrulama gelecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu nedenle ikinci hesap için aynı telefon numarasına sahip olarak kullanabilirsiniz. Bu konumuzda sizlerden gelen sorulardan biri olan aynı tel no ile ikinci instagram hesabı kullanılır mı konusunda sorulara cevap vermeye çalıştık.

TAVSİYE YAZILAR;

İNSTAGRAM NASIL KULLANILIR

KAPATILAN İNSTAGRAM HESABINI GERİ AÇMA

İNSTAGRAM YASAKLI KELİMELER

İNSTAGRAM ANIT HESAPLAR

INSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilir veya diğer Instagram sorunlarınız için destek hattı üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın