Sponsorlu Bağlantılar

kapatılan instagram hesabı nasıl geri alınır

6.718 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda kapatılmış instagram hesabını geri alma, geri açmak için nasıl bir yol izlenir, nereye başvurulur bununla ilgili olarak bu makalemizde sizlere ücretsiz destek vermeye çalışacağız.

Kullanmış olduğunuz instagram hesabınız herhangi bir topluluk kuralı ihlali, telif hakkı veya başka bir sebepten dolayı kapatılmış olabilir. Bunun iptal edilmiş instagram hesabını geri açmak, geriye almak için instagram tarafından dolduracağınız form ile geri bildirim yaparak itiraz edebilirsiniz.

Nette ücret karşılığı hesabınızı geri açtırmak için size yardımcı olacak birçok kişiyi görebilirsiniz. Unutmayın bu işlemi sizde yapabilirsiniz. Ama şunu unutmayın bu işin garantisi yoktur. Yanlışlıkla filtrelere takılan instagram hesapları geri verilmektedir.

Koşulları ihlal etmeniz nedeniyle instagram hesabınız kapatılabilir. Genel olarak eğer instagram kurallarını ihlal ediyorsanız bunu instagram filtreleri algılamakta veya şikâyet nedeniyle hesaplarınız devre dışı bırakılabilir.

İnstagram topluluk kurallarını “https://www.facebook.com/help/instagram/477434105621119” adresi üzerinden okuyarak bunların nedenlerini inceleyebilirsiniz.

İNSTAGRAM HESABIM KAPATILDI NASIL GERİ AÇABİLİRİM

Kapatılan instagram hesabınıza giriş yapacağınız sırada karşınıza bir uyarı mesajı çıkacaktır. Bu uyarı mesajında;

Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatıldı. Hesabını nasıl geri alabileceğini öğren.” Mesajıyla karşılaşırsınız.

Yukarıda hata alındığında instagram hesabınız kapatılmış demektir. Şimdi bundan sonraki adımlarda ne yapılmalıdır.

instagram hesabım kapatıldı eğer bunu yanlışlıkla kapatıldığını düşünüyorsanız o zaman bir form doldurmak gerekecektir.

İNSTAGRAM HESABIM KAPATİLDİ İTİRAZ ETME

İnstagram kullanım koşullarına “https://help.instagram.com/581066165581870” göz atmanızda fayda olacağını bir kes daha hatırlatalım.

Tekrar geri açmak ve aktif hale getirmek için instagram hesabım kapatıldı itiraz formu doldurarak bu işe başlayacağız.

Hesabınızın yanlışla kapatıldığını düşünüyorsanız bunun instagram ile bazı özel bilgilerinizi paylaşmanız gerekecektir. İlk önce itiraz etme formu için aşağıda adres üzerinden bu forma ulaşabilirsiniz.

İNSTAGRAM HESABIM KAPATILDI NASIL AÇABİLİRİM

Yukarıda linki kullanarak bir itiraz formu doldurmak için sizi instagramın sayfasına yönlendirecektir. Sırasıyla aşağıda adımları takip edelim.

Yukarıda hesabınızın neden kapatıldığına dair bilgiler öğrenmek ve toplamak için topluluk kuralları ve yardım merkezi linklerin eklendiği bir bölüm gelecektir.

Buradan siz “HAYIR” butonu kullanarak kapatılan hesabınızı geri almak için devam ediyoruz. Daha sonra farklı bir form sayfası açılacaktır.

İnstagram hesabım kapatıldı nasıl geri alırım son adımlara geldiğimizde yukarıda instagrama yardımcı olmak için sizden bilgiler isteyecektir.

Nüfus cüzdanınızda yazan adınız ve soyadınız, instagram kullanıcı adınız, e-posta adresiniz ( instagramda kayıtlı olan mail adresi ), hangi ülkeden yazıyorsunuz bunu doldurun.

Gönder butonu ile instagram tarafına iletebilirsiniz. Bu süreç biraz uzun sürebilir. Bunun iş yoğunluğuna göre size geri dönüş sağlanacaktır.

Hesabınız yanlışlıkla kapatıldığında size hesabı geri verdiklerinde bir mesaj göreceksiniz.

Merhaba, Hesabınız yeniden etkinleştirildi ve artık hesabınıza erişebiliyor olmalısınız. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlık için özür dileriz. Başka sorularınız varsa, lütfen Yardım Merkezi’ni ziyaret edin. Teşekkürler,

Yukarıda gördüğünüz gibi bir mesaj alarak hesabınızı geri almış olacaksınız.

TAVSİYE YAZI; ÇALINAN İNSTAGRAM HESABI NASIL GERİ ALINIR

Yukarıda konumuzda Teliften kapanan instagram hesabı nasıl açılır, kapatılan instagram hesabını açma konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. KOD; 2020 – 2021 -2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

kapatılan instagram hesabı nasıl geri alınır (10 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Yardımcı olurmusunuz bize rica etsem kızmın instagram hesabını kapattılar bunu yapan kişi herkese yapıyormuş sayfasında gördük marifet gibi yaptığı doğru değil birisinin ona dur demesi lazım size yazıcam instagram hesabını görün sizde

 2. kapatılmış instagram hesabını açma yardım edebilir misiniz? geri açabilir miyiz acil cevap

 3. İnstagramı kapattıktan sonra tekrar açmak için formu doldurdum ne kadar sürede geriye dönerler teşekkürler.

  • Merhaba iş yoğunluğuna göre 10 ile 15 günü bulabilir hatta uzaya bilir de ama kesin dönüş yaparlar

 4. Silinen instagram hesabını geri açmak için bu yöntem başarılı, kesin çözüm olur mu

 5. Merhabalar benim hesapım kapanmışdı didiklerini yapdım mesaj geldi hesapına erişebilirson diğe amma yine sorun var hesapa giriş yapılmıyor anlamıyorum neden

  • Kapatılan hesapları geri açmak veya açmamamak tamamen instagramın insiyatifinde siz yinede geri bildirim yapınız.

   • Selam geri dönüş yapdığınız için teşekkür cevablandırdığınız için teşekkür bu arada ikinvi kez form gönderdim yine mesaj olarak şu yazi geldi raporunuzu inceledik sorun yok eğer yine olmassa maili yanıtlayın ganıtladim cevab bekliyorum yaklasık 3 hafta tamamlanacak haylay izin vermiyor giriş yapayım ara sıra form gönderiyorum yazıyorum yine instagrama

 6. Merhabalar 1 hafta oldu form gönderdim ama kimlik görüntüsü yüklenmiyor dosya desteklenmesi diyor kimlik fotosu olmazsa olma mı

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın