Sponsorlu Bağlantılar

asus telefon yedekleme nasıl yapılır?

822 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tayvan merkezli ASUSTEK computer 1989 yılında kurulmuş ve çok yol alarak bugünlere iyi bir yerlere gelmiş önemli elektronik cihaz üreticisi haline gelmiştir.

Ürettiği cihazlar arasında piyasada önemli yere sahip olan android tabanlı işletim sistemli telefonlarda yer almaktadır. Bizim bu konumuzda asus telefon yedekleme nasıl yapılır? Konusu hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

ASUS TELEFON İMAJI ALMA

Her zaman bir şeyin yedeğinin olması mutlaka önemlidir, elinizde mevcut bir varlığın kaybolmaması için mutlaka bir yedeğinin olması her zaman için iyidir. Bilgisayar, veriler, telefon ve diğer yedeklenmesi önemli olan değerleri backup almak suretiyle yedeğini tutunuz. Bunlardan biride kullandığınız telefonun yedeklemesi içinde verilerin silinmesi, kaybolmaması için asus telefon backup alarak yedekleyin. Bu konuda Asus telefonun yedeği nasıl alınır? Bunu sizlere aşağıdaki adımlarla anlatmaya çalışacağız.

ASUS TELEFON NASIL YEDEKLENİR?

Asus marka tablet veya telefonlarda yedekleme almak bir imajı almak için menü içinde bu adımı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Backup
  • Gerekli izinler için “have read” okuduğunuza dair sözleşmeyi kabul ederek kutucuğu işaretleyin.
  • Tamam ( OK )
  • Yedeğini alacağınız veri alanını işaretleyin tam yedekleme için ( all data ) işaretlediğiniz de bütün cihazın yedeğini oluşturmak için işlemi başlatacaksınız.

Asus yedek alma işleminde yedekleme alabileceğiniz veri türünü belirleyebilirsiniz. Bunun için şu verileri tercih edebilirsiniz.

  • Data Only ( sadece veri yedeği )
  • App Only ( sadece uygulama yedeği )
  • Data and App ( her iki veri ve uygulama )

Bu tür yedekleme türünü seçerek cihazınızın yedeklemeyi oluşturabilirsiniz. Bu yedekleme işlemi için Cihazınız da SD kart olmasına dikkat ediniz. Telefonun yedeğini kart hafızasına alacağı için kartta yeterli yerin olmasına önem gösteriniz.

Asus telefon yedekleme işlemin de backup kayıt etme yeri “storage/MicroSD/ASUSBackup/” olarak kayıt edilmektedir.

Android telefon rehber yedeği alma

Bu konumuzda Asus telefon yedekleme nasıl yapılır? Bununla ilgili konularda yardımcı olmaya çalıştık. Konuyla alakalı olarak sorularınız için yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Arama Tags & Etiketler

Asus telefonun imajını alma, asus yedekleme, asus telefon backup oluşturma, asus backup alma, yedekleme alma asus, asus telefon yedekleme, asus telefon yedeğini alma, asus zenfone yedekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın