Sponsorlu Bağlantılar

Apple Watch ekran görüntüsü alma nasıl yapılır

921 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Apple Watch ekran görüntüsü çekme konusunda siz takipçilerimize nasıl yapılır? Konusunda bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

Kişileştirilebilen bir saat olmanın ötesinde sağlık ve fitness konusunda sağlık asistanlığı yapan, kısa mesajlar, telefon aramaları gibi işlevleri olan bu cihaz Series 4, 3, 2 gibi modelleri bulunan bu saat modelini iphone cihazlarla entegre edilerek çalıştırabilirsiniz.

Bizim bu makalemizde Apple Watch ekran görüntü nasıl çekilir bunu makalemizde sizlerle paylaşacağız.

APPLE WATCH EKRAN GÖRÜNTÜSÜ NASIL ALINIR

Cihazın ekran görüntüsü alabilmek için yapmanız gereken iphone cihazlarda olduğu mantık aynıdır. Ekranın resmini çekmek için;

  • Apple cihazınızda Watch ayarına girerek Genel > Ekran görüntüsünü etkinleştir [ Enable Screenshots ] ayarını aktif hale getiriyoruz.
  • Cihazınızın üzerinden ekran görüntüsünü etkinleştirdikten sonra Apple Watch saatiniz üzerinden Digital Crown ve yan düğmeye basmanız yeterli olacaktır.
  • Ekran görüntüsünü çektiğiniz de ekran yanıp sönecektir. Çekilen bu ekran görüntüsü nereye kayıt oluyor?
  • Çektiğiniz ekran görüntüsü bulmak için telefonuz da fotoğraf uygulamasında Albümler içinde bu çekilen görüntü resmini bulabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; Apple yardım merkezi

Bu yazımızda Apple Watch ekran resmi çekme konusunda bilgilendirme yaptık. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı bize gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın