Sponsorlu Bağlantılar

Apple Store kredi kartı bilgileri nasıl kaldırılır

272 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda app store kredi kartı bilgileri nasıl silinir konusunda sizlere bu yazımızda destek vermeye çalışacağız.

App Store uygulama satın almak, uygulama içi satın alma, kapasite yeri almak için kullanabileceğiniz kredi kartı bilgilerini isteğe göre ilerleyen zamanlarda silebilirsiniz.

Fakat kredi kartı bilgilerini silme işlemini aşağıda vereceğimiz adımlarla kredi kartını kaldırma işlemini gerçekleştirmek suretiyle ileride yanlışla satın alımların önüne de geçebilirsiniz.

APP STORE KREDİ KARTI BİLGİLERİ KALDIRMA

  • Ayarlar
  • iTunes ve App Store
  • Apple Kimliği ( bu kısma giriniz )
  • Apple Kimliğini Göster
  • Ödeme bilgileri
  • Ödeme türü olarak “yok” veya “hiçbiri” adımlarını seçerek kredi kartı bilgilerini yönetebilirsiniz.
  • Yada “düzenle” kısmı üzerine gelerek istenilen kredi kartı bilgisini kaldırma işlemini resimde olduğu gibi kaldırabilirsiniz.

Bunu iphone, ipad cihazınız üzerinden de yapabilirsiniz veya “https://apps.apple.com/account/billing” adresi üzerinden de bilgisayar üzerinden apple kimlik bilgilerine girerek de kredi kartı, ödeme bilgilerinizi yönetebilirsiniz.

Yeni kredi kartı bilgisi eklemek veya var olan kredi kartı bilgilerini güncellemek istediğinizde yine bu alan üzerinden de değiştirebilir, kaldırabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: Apple Yardım ve Destek Hattı

Bu konumuzda apple store kredi kartı bilgileri nasıl silinir konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık.

Bu konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın