Sponsorlu Bağlantılar

WordPress bunu yapmak istediğinizden emin misiniz sorunu çözümü

167 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu makalemizde wp bunu yapmak istediğinizden emin misiniz hatası nasıl çözülür? Bu makalemizde alternatif çözüm yöntemleri sunmaya çalışacağız.

Bu sorunu kullanıcılar genelde yönetici paneli üzerinde yaşamaktadır. Genel olarak sorunun kaynağı tema ve eklenti uyumlu olmadığında yaşanan bir problem olarak ve lokal alanda kurulu wordpress de çalışanlar arasında yaşanmaktadır.

 BUNU YAPMAK İSTEDİĞİNİZDEN EMİN MİSİNİZ

Bu problemin çözümü şimdi aşağıda vereceğimiz adımlarla gerçekleştirerek çözümü sağlayacağız. Aşağıda adımları deneyiniz.

  • Tarayıcı çerezlerini cache belleği temizleyin.
  • Tema veya Eklenti dosyalarının eksik yüklenen bir dosyalarından kaynaklı olabilme ihtimali olduğu için dosyaları tekrar yükleyiniz.
  • Php memory limitini yükseltin. Wp limit sorunu nasıl çözülür bu konuyu inceleyebilirsiniz.
  • Kullandığınız temanın dışında farklı varsayılan tema kullanımına geçiniz.
  • Kullandığınız hosting firmasıyla iletişime geçerek php limit artırımı için görüşebilirsiniz.
  • Tüm yüklü eklentileri etkisizleştirin. Sorunun eklentilerden olup olmadığını kontrol ediniz. Bunu ftp bağlanarak eklenti {plugins } klasörünün adını değiştirerek tek seferde eklentileri devre dışı bırakabilirsiniz. Sonradan tekrar eklenti klasörünün ismini değiştirin sadece bu kontrol amaçlı denemek amaçlı yapınız. Eklentilerden kaynaklımı sorun kontrol etmek amaçlıdır.
  • WordPress dosyalarından wp-config.php dosyası içinde keyi değiştirin.
  • MySQL veritabanı üzerinden tabloları optimize edeniz.

Yukarıda konumuzda bunu yapmak istediğinizden emin misiniz hatası çözümü hakkında bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. Diğer tüm konularda sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın