Sponsorlu Bağlantılar

WordPress account pending hatası çözümü

276 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda account pending hatası nasıl düzelir, bununla ilgili olarak sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Bu sorun genel olarak admin panelinden giriş yaparken yaşanır ve “hesap beklemede” sorunu olarak karşınıza çıkmaktadır. Hesap beklemede şuan aktif değil giriş yapabilmek için bir yöneticinin hesabınızı etkinleştirmesi gerekir uyarı mesajı alabilirsiniz.

Bizde bu konumuzda wp account pending sorunu çözümü konusunda sizlere bu konumuzda vereceğimiz ipuçları ile sorunu gidermeye çalışacağız.

ACCOUNT PENDİNG; Your Account is currently not active. An Administrator needs to activate your Account before you can login.

Yukarıda hata mesajını aldığınızda ve giriş problemi yaşıyorsanız aşağıda yöntemle çözüm sağlayacaksınız.

ACCOUNT PENDİNG SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR

Bu problem genel olarak bir güvenlik eklentisi nedeniyle problem yaşatabilmektedir. Bu nedenle kullandığınız herhangi bir security plugin ( all in security ) yani güvenlik eklentileri varsa bunları pasif etmek gerekecektir.

Eğer admin olarak giriş yapamıyorsanız bunu filezilla veya cpanel üzerinden eklenti klasörü içine girerek klasörün adını değiştirdiğinizde be eklentiyi devre dışı bırakmış olursunuz.

Eğer güvenlik eklentilerini devre dışı bıraktıktan sonra hala devam ediyorsa diğer eklentileri de devre dışı bırakarak kontrol ediniz. Arka planda çakışan bir eklentiler olabilme ihtimali yüksektir. Bu nedenle kontrol etmek gerekmektedir.

Tavsiye Yazı: WordPress ücretli kurulum yapma

Yukarıda wordpress account pending problemi nasıl çözülür konusunda sizlere destek vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorunlarınızı, sorularınızı bile iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın