Sponsorlu Bağlantılar

Apple store “doğrulama gerekiyor” sorunu çözümü

2.086 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Apple Store üzerinden güncelleme sorunu olarak görülen hatalardan biri olan “doğrulama gerekiyor, fatura bilgilerini görmek için devam’a dokunun ve giriş yapın.” Olarak karşınıza çıkan uyarı mesajı hakkına bilgilendirme vermeye çalışacağız.

Bu sorun genel olarak fatura borcundan dolayı karşılaşılan bir durum olarak görülmektedir. Doğrulama gerekiyor aşağıda verilecek tavsiyeler ile bu sorunu tekrar gözden geçirerek çözümü sağlamı olacağız.

ÖDEME YÖNTEMİ RED EDİLMİŞ Mİ?

Eğer bu gibi durumlarda uygulama güncellemesi yapamıyor, uygulama satın alamıyorsanız o zaman yapılacak ilk işlem “fatura bilginizi güncelleyin, ödenmemiş bakiyeniz varsa bunu ödeyin.” Ödeme red edilme sebeplerinden biri genel olarak budur.

Fatura bilgilerini güncellemek için “https://support.apple.com/tr-tr/HT201266” adresi üzerinde bilgilerinizi güncelleme yapabilirsiniz.

Ödeme yöntemini değiştiriniz “https://support.apple.com/tr-tr/HT202631” adresi üzerinden Apple Store ödeme yöntemi nasıl değişir? Bu yazıyı okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bunun dışında apple müşteri hizmetleri üzerinden bu sorun için bir görüşme talep edilebilir. Sorunu müşteri hizmetleriyle paylaşabilirsiniz.

Bekleyen bir fatura ödemesi görülmektedir. Bunun için eğer satın alınmayacaksa bu ürün satın alım yapıldıktan ödeme geçmişi üzerinden tekrar iptal edilip para iadesi talep edilebilir

Kredi kartı bilgileriniz de veya kredi kartı limitlerinde sorun olabilir. Bunun için kredi kartına ait ödeme limitlerini kontrol ediniz.

Banka kartlarına izin verilmemektedir. Bu nedenle kredi kartı bilgilerini kullanmaya çalışınız.

Yukarıda konumuzda Apple Store “doğrulama gerekiyor” hatası ve bununla ilgili olarak sorun nasıl çözülür? Bununla ilgili olarak bilgiler vermeye çalıştık. Bununla ilgili farklı sorunlarınız için sizlere kendi sayfamız olan Apple yardım destek hattı sayfamız üzerinden sorunlarınızı bize ileterek tecrübelerimiz doğrultusunda cevap vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın