Sponsorlu Bağlantılar

Apple EarPods Nedir?

1.467 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir iphone veya  ipad aldınız ve arka kutusunu incelediğiniz’de uzaktan kumandalı ve Mikrofonlu Apple EarPods yazdığını görmüşünüzdür. Apple Kutusunda içerisinde bulunan earpods nedir? diye hemen akıllara bir soru gelecektir.

apple earpods

Apple EarPods Nedir?

iphone 4 veya iphone 4s Klasik olan kulaklıklarına göre yeni tasarlanmış kulak geometrisine göre tasarlanmıştır. Kulak konforuna göre tasarlanmış bu kulaklıkta ses kaybı , ses çıkışı en yüksek düzeyde tasarlanmıştır.

Uzaktan kumandalı EarPods sayesinde ses açma , ses kapama , müzik ve videoları oynatma , kabloyu kıstırarak aramalara cevaplama yapabilirsiniz.

Apple EarPods Özellikleri;

Apple tasarından tasarlanmış dizayn , derin ve daha zengin bas tonları , Mikrofon Özelliği , ter ve su yanaklı dizayn , aramaları yanıtlama ve cevaplama özelliği , Müzik & Video oynatma ve denetleme özelliği sunmaktadır.

Earpods Uyumluluk ;

Earpods , uzaktan kumanda ve mikrofonu her telefon’da destekler fakat ses açma ve kapama özelliğini her telefon’da desteklemez , bunun için alacağınız earpods için hangi cihazlara uyumlu olup olmadığını tam liste olarak “http://www.apple.com/tr/shop/product/MD827TU/A/uzaktan-kumandal%C4%B1-ve-mikrofonlu-apple-earpods-kulakl%C4%B1k” adresinden yararlanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

apple earpods nedir , iphone earpods nedir , earpods ne işe yarar , ipad earpods nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın