Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Sohbet Mesaj Saatleri Sıralı Gelmiyor?

3.918 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Zeynep

Soru Gönder : Whatsapp Grup sohbetlerinde gelen mesajları gelen saat sırasına göre sıralı şekilde göremiyorum. Whatsapp mesaj saat sorunu nasıl çözülür?

Cevap : Merhabalar , whatsapp gelen mesaj’da saat dilimine göre sıralı görememe gibi sorun , sizin veya karşı tarafın İnternet bağlantısı ile ilgili olduğu ile kaynaklıdır. Karşı tarafın gönderdiği saat 21:22 diğer gönderin mesaj saati 21:21 normalde bu saat dilimi önde olması gerekir fakat internet çekmiyor veya bağlantı yavaş ise mesaj geç düşecektir , bu gibi durumda whatsapp sunucusuna giden saat ve bu sunucudan whatsapp sohbetine giden saatlerden kaynaklı olarak kaynaklıdır. Bu sorun sizin tarafından kaynaklı değildir , sizin tarafınızdan internet bağlantınızı kontrol ediniz , diğer karşı tarafın ve Whatsapp sunucuların bağlantıları ile ilgidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Whatsapp Sohbet Mesaj Saatleri Sıralı Gelmiyor? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Benimde grup mesajlarim sirali gelmiyor ama bu whatsappi silip yeniden yukleyince oldu bida silip tekrar yukledim yine duzelmedi napmam lazim ?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın