Sponsorlu Bağlantılar

android.process.media hatası nasıl çözülür?

17.332 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android işlemcili telefonlarda genelde rastlanan hatalardan biride android.process.media işlemi durdurdu hatasıdır. Bu hata konusunda nasıl çözülür ? çözüm yolları nelerdir bunlar üzerinde duracağız. android.process.media Sorunu Nasıl Çözülür ? şimdi aşağıdaki adımları izleyerek çözmeye çalışalım.

* Bir yabancı site üzerinde yapılan açıklamada hotmail güncellesi yapıldık dan sonra çözüldüğünü söylemektedir . Sizde ilk önce Uygulamaları güncelleyin.

* Ayarlar -> Uygulamalar -> Tümü ->İndirme Yöneticisi -> Verileri Temizleyiniz.

* Root Yetkileri yanlışlık ile oynanmış ise bu hatayı alabilirsiniz.

* Hafıza kartının bir yedeğini alın ve yeniden Biçimlendirme yapınız.

* En Son yapılacak Çare , Cihaza temiz bir format yani fabrika ayarlarına geri dönmek olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

android.process.media hatası nasıl çözülür? (7 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Benim telefon general mobil Android one çoğu uygulamaya girerken ve ya birşey paylaşırken Android Media proces sürekli olarak durduruluyor diyo. Ve bunun sıkıntısını hala çözemedim gitti yardım eder misiniz?

  2. Teşekkür ederim çok yardımcı oldu. Benim telefonum xperia ray. Asagidaki işlemi yaptim okdu.android media durdurdu falan diyordu.

    Ayarlar -> Uygulamalar -> Tümü ->İndirme Yöneticisi -> Verileri Temizleyiniz.

  3. Format, veri temizle hiç bir şey işe yaramadı. Google playden media rescan uygulamasını indirdim kurdum 1 kere taradım düzeldi.

  4. Benim telefonum Samsung Not3 Neo ve uygulamalar kısmı bulunmuyor ayarlar kısmında. Telefonu güncellemeye çalışıyorum ama güncellenmiyor da. Ne yapmalıyım

  5. Arkadasim yazilimdan kaynaklaniyor yaziLim eksik sistem uygulamalarinda eksiklik varsa ondan yapiyor be mtkLogger uygulamasida ayni original ROM yuklenirse duzelir telefon kullanici s8+ plas ve MTkLogger android process hatasi aldikdan sonra telefonu tabire verdim 3 gundur tamirden cikamadi telefon

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın