Sponsorlu Bağlantılar

Aliexpress’de Alınan Ürünler Ne Kadar Süre Gelir?

2.725 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz’de İnternet üzerinden yapılan alış verişler’de son yıllarda büyük oran’da artış göstermektedir. Artık Herkes istediği gibi oturduğu yerden Mağaza mağaza gezmeden tek tuşla alış verişini yapabiliyor ödemesi güvenli havuz sistemine göre yaparak ürünü teslim ve eksiksiz aldık dan sonra onayı vererek alış verişini tamamlamaktadır.

Artık Bu alış veriş o kadar genişledi’ki yurtdışın’dan alış verişlerini yapabilmektedir. Bunun için belirli Gümrük sınırlarını aşmadan bilhassa Çin Alış Veriş sitelerinden ürün alabilme imkanı sunmaktadır.

Bunların avantajları alacağınız ürünlerin ücretsiz kargo ile ucuz ürünler almanız olmaktadır. Dezavantajı ise aldığınız ürünlerin garantinin olmaması yani ürün arızalandı mı çöpe atmanız olacaktır.

Bu tür Çin sitelerinden alış veriş yaparken Dikkat edeceğiniz küçük bir ip ucu Free Shiping yani ücretsiz Kargo olmasıdır.

aliexpress üzerinden aldığınız ürünler ne kadar ay , gün süre zarfında gelir ? ürünü aldığınızda genelde tecrübelerime dayanarak söylüyorum çünkü bir kaç site üzerinden alış veriş yapıyorum ve Ptt kargo üzerinden kargo takibi yapılabiliyor.

aliexpress kargo süresi

Estimated Delivery Time ( Tahmini Teslimat Süresi ) 15-34 Gün arasında sürmektedir. Bunu aslında aldığınız ürünün hemen altında sizde öğrene bilirsiniz. Bu ürün tedarikçi firma tarafından hazırlanıp gönderildiği için 3 gün saten bir süresi daha sonra Kargo işlemi başlamaktadır.

Bu Kargo süresini sizde basit olarak ürünün hemen altında bulunduğunuz ülkeyi seçerek kaç günde geldiğini öğrenebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

aliexpress ürün kaç günde gelir , aliexpress aldığım ürün kaç günde gelir , aliexpress kargo süresi

aliexpress gümrük , aliexpress ürünün gelmesi kaç gün sürer , çin’den ürün alsam kaç günde gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın