Sponsorlu Bağlantılar

Anakart { Mainboard } Marka ve Modelini Nasıl Öğrenirim

13.772 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden Gelen Sorulardan Biride ” Ana kartın Markasını ve Modelini Nasıl Öğrenirim ” Bu konu size şöyle yardımcı olacağım. Bilgisayarın kasasını açmadan Anakart ( MainBoard ) markasını öğrenmek için CPU-Z programın’dan faydalanacağız.

Ana kartın modelini , marka ve versiyonu öğrenmek illa ki bilgisayar kasasını açma gerek kalmayacaktır.

Bu program ile Anakartın Markasını ve Modelini öğrenmek‘den daha fazlasını da yapabiliyorsunuz.  bu program ile  Cpu ( işlemci ) – Anakart ( MainBoard ) – Ram ( Bellek ) – Graphic ( Ekran Kartı ) gibi Donanımlarında marka ve modelini öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olan bu program işinize oldukça yarayacaktır.

cpu-z mainboard

 

Cpu-Z programını çalıştırdık dan sonra Mainboard Sekmesi altında AnaKart üretici firmasını ve Modelini Görebilirsiniz. Bu Marka ve Model ile İnternet üzerinden araştırarak Teknik Özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Ana Kartın Markası , Modeli ve Versiyon Numarasını Programsız öğrenme için Kayıt Defteri Düzenleyici den Faydalanırız. Bunun için Sizlere hazırladığım kısa video ile öğrenebilirsiniz.

 Programsız Ana Kart  Model , Marka ve Versiyon Öğrenme ;

Etiketler – Tags ;

Anakart Modelini öğrenme , Anakart markasını öğrenme ,anakart marka ve model öğrenme , Anakart versiyonu öğrenme i anakart modelini nasıl öğreniriz , anakart modeli , mainborard modelini öğrenme , mainborad marka nasıl öğrenilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Anakart { Mainboard } Marka ve Modelini Nasıl Öğrenirim (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Adem Kardeşim,
    Kasayı açmadan, programsız Ana kartımın ne olduğunu senin sayende öğrendim. Paylaştığın bu değerli bilgi için çok teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın