Sponsorlu Bağlantılar

Anakart & Ekran Kartı Nasıl Fırınlanır?

2.217 views
Sponsorlu Bağlantılar

Başım’dan geçen bir olayı anlatmak istiyorum Benim Acer marka laptop bilgisayarım vardı aradan iki , üç sene geçtikten sonra bilgisayarım kendi kendine reset atmaya başladı daha sonra tekrar aradan geçen günler itibari ile bilgisayarım pat diye kapandı ve bir daha açmadı bilgisayar teknik servisine götürdüğümde Ana kart üzerinde fazla ısınmadan dolayı çatlaklar oluşmaya başlamış ve bundan dolayı arızalar vermeye başlamış.

İşte bundan sonra Fırınlama yani ısıtma devreye giriyor Fırınlama & Isıtma anakart veya Ekran Kartı üzerindeki çatlakları ısıtarak bu çatlakların birbiri ile kaynaşmasını sağlayarak bütünlüğü sağlıyor yani bir nevi kaynatıyor böylece ömrü biraz daha uzun sürüyor . Bu geçici bir çözümdür bu sorun ileride aynen devam edeceği için sadece geçici olarak çözüm olacaktır.

Şimdi Bu konumuzda Fırınlama Nasıl Yapılır bunun Hakkında Sizlere İnternet üzerinden Bulduğum Video paylaşmak istiyorum .

2-VİDEO :

Tag & Etiket ;

Anakart Nasıl fırınlanır , Anakart Tamiri , Anakart fırınlama tamiri , anakart ısıtma , ekran kartı fırınlama , ekran kartı nasıl ısıtılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın