Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } dwwin.exe hatası

1.166 views
Sponsorlu Bağlantılar

dwwin.exe Microsoft tarafından Service Pack 1 ile ilişkili olarak çalışan bir sistem dosyasıdır. Bu dosya e-posta , crackli dosyalar gibi dışarıdan gelen virüsler nedeni ile zarar görmüş olarak size dwwin.exe hatası olarak verebilir. Genelde Bilgisayarları kapatırken alabileceğiniz bu hata nasıl çözebiliriz ?

* Bilgisayarınızın Kayıt Defterini güzelce çöp girdilerden bir temizleyelim. Bunun için bilgisayarınıza Ccleaner programı ile temizlemenizi tavsiye ediyorum. Bu programı indirmek ve nasıl kullanıldığını Burada konudan öğrenebilirsiniz. Bilgisayarda çöp dosyalar nasıl temizlenir? konusunu inceleyiniz. 

* Bilgisayarınızı Microsoft Safeyt ile Derinlemesine taratmanız da fayda vardır. Bunun için ilgili konuyu buradan bulabilirsiniz. https://ademocut.com/guncel-microsoft-safeyt-scanner-nedir-kurulumu-ve-kullanimi/

* Bilgisayarınızda son yüklediğiniz aygıt yani donanım parçalarının sürücülerini tekrar bir güncelleyin.

* Bilgisayarınızı Başlangıç Onarımı yaparak bilgisayarınızda bozuk dosyaları kontrol ederek düzetilmesini sağlayın.

* Bilgisayarınızda Service Pack 1 kaldırınız ve Tekrar temiz bir yükleme yapınız.

* Windows Update ile güncellemelerini yapınız.

* Yukarıda saydığım başlıkları kontrol ediniz olmadı ise Temiz Bir Sistem Kurulumu Yapınız.

Tags & Etiket :

dwwin.exe sorunu kesin çözüm , dwwin.exe hatası , dwwin.exe windows 7 , dwwin.exe windows 8 , dwwin.exe nasıl düzeltecem

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın