Sponsorlu Bağlantılar

Adsl Modem sys ışığı yanıp sönüyor ?

13.218 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda adsl modem üzerinde bulunan sys ışığı yanıp sönüyor ? konusu üzerinde duracağız. Sizlerden gelen sorulardan birisi olan sys led lambası neden sürekli yanıp sönmektedir acaba bir hata mı? yoksa bağlantı sorunumu yaşıyorum gibi sorular gelmektedir. Ayrıca sizinde sorunuz var ise Soru & Cevap bölümüne sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sys = modem sistem ışığı anlamına gelmektedir. Modem Sys ışığı sürekli  yanıp sönüyorsa modemde hiç bir sıkıntı yoktur bağlantı gayet stabil olarak çalıştığı anlamına gelmektedir. Sys lambası devamlı sabit yanıyorsa , bu modemin yeni başlattığınız ve modemin başladığı anlamına gelir.

adsl modem resetleme

sys ışığı hiç yanmıyor ise cihazın düzgün çalışmadığı anlamına gelmektedir. Öyle ise sys ışığı sürekli yanıp sönüyor ama bağlantı yok ise o zaman sorun İnternet sağlayıcısı ttnet , uydunet vb. servis sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayarak bağlantı durumunu sorgulayın.

>> Diğer Konumuz Modem Işığı Neden Yanmıyor? <<

Arama Tags & Etiket ;

sys ışığı , adsl modem sys lambası , sürekli yanıp sönüyor , sys ışığı sürekli yanıp sönmesi , zyxel , asus , huwai , tp-link , sys-link , sys modem

Sponsorlu Bağlantılar

Adem Öcüt

Adsl Modem sys ışığı yanıp sönüyor ? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. eski modem bağladım, tüm ışıklar ve kullanıcı adı şifresini yazdığım halde internet gelmiyor?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın