Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Flash Player Ne İşe Yarar?

19.909 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bugün’ki konu anlatımında Adobe Flash Player Nedir? konusu üzerinde duracağız . Adobe Flash Player bilgisayarlarda olmazsa olmazlar arasında olan bir program arasında yer almaktadır.Adobe Flash Player ile oyun , internetaktif içeriklerin oluşturulmasında kullanılan bu program aynı zamanda Adobe Player ile hazırlanmış içeriklerin görüntülenmesinde gereken bir programdır.

Adobe Flash programı ile hazırlanmış uygulamaları bahsedecek olursak ; Reklamlar , Oyunlar , Videolar , Müzikler , Web siteler ve sosyal ağlar sayılabilir.  Bilgisayar’da bu dosyaları oynatabilmek için konu başında dediğimiz gibi Adobe Flash Player programının olması gerekmektedir.

Adobe Flash Player logo

Adobe Flash Player web tarayıcı tabanlı bir çalıştırıcı platformudur. Adobe Systems tarafından geliştirilmiş bir program olmakla birlikte İnternet Explorer için ; Adobe Flash Player Activex , Adobe Flash Player Plungin için ise Google Chrome , Yandex , Mozilla , Opera , Safari gibi tarayıcıları desteklemektedir.  Kullanılabilir İşletim sistemleri ise Microsoft Windows , Linux , Solaris , Pocket Pc sistemlerinde kullanılmaktadır.

Bilgisayarınızda tarayıcı’da herhangi bir oyun sitesine girdiğinizde açmıyor ise Adobe Flash Player yüklemek gerekecektir. Bilgisayara Adobe Flash Player indirmek için flashplayer sitesini kullanabilirsiniz. Bu site’de gerekli bilgiler verilmiştir.

Bilgisayar’da yeni bir işletim sistemi kurduğunuz’da yeni bir format attığınızda olmazsa olmazlar arasında olan bu programı bilgisayarınıza mutlaka yüklemeniz gerekecektir.

Arama Tags & Etiket ;

Adobe Flash Player yükle , Adobe Flash Player indir , Adobe Flash Player download , Adobe Flash Player nedir , Adobe Flash Player nasıl kullanılır , Adobe Flash Player ne işe yarar

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın