Sponsorlu Bağlantılar

İphone 6 Hızlı Cevap Klavye Takılma Hatası

3.255 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu sorun benim başıma geldiği gibi bir arkadaşımın başına geldiği için buradan yazmaya karar verdim. Whatsapp veya diğer anlık mesajlaşma uygulamalarında Bildirim merkezinde , ekran kilitli iken hızlı cevap verebildiğimiz özelliği kullanırken klavye takılma sorunu yaşanmakta idi.

whatsapp hızlı cevap verme özelliği

 

Hızlı mesaj nasıl kullanılır hemen buradan öğren!!

Ekran kilidini hiç açmadan anlık olarak cevap verebiliyoruz. Fakat bununla ilgili bir hata meydana geldi , hızlı cevap verirken klavye ekranda kalıyor ve kapanmıyor bununla birlikte başka uygulamaların açılmasını da engellemektedir.

iphone 6 hızlı cevap

 

 

Klavye’nin kapatma butonu yok maalesef peki ne yapabiliriz ? telefonun ekranın kapatıp tekrar açınız , olmuyor ise , spotlight araması açın daha sonra tekrar kapattığınızda düzelecektir. Bu sorun bende bir kere oluştuktan sonra bir daha tekrarlamadı . Klavye Donması hatası devamlı yaşıyor iseniz telefonla ilgili olarak ios güncellemesi gelene kadar bu sorun yaşanacaktır.

Arama Tags & Etiket ;

iphone 6 klavye sorunu , iphone hızlı cevap özelliği , iphone hızlı cevap verme sorunu , klavye donma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın