Hizliarama.com Yönlendirme Sayfasını Kesin Şekilde Kaldırma (resimli)

Bedava indirdiğiniz free yazılımlardan bulaşacan bu yönlendirme sayfası sizin anaSayfanızı değiştirerek hizliarama.com sayfasına yönlendirir. Web Tarayıcınızı her açtığınızda bu sayfaya yönlendirmiş şekilde bulursunuz Zamanla bilgisayarınızın yavaşlamasına sebebiyet verir. Peki Bu sayfa Nasıl kesin bir şekilde kaldırılır.

Bunun için İndireceğiniz AdwCleaner Programını bilgisayarımıza kuralım. Bu programı indirdikden sonra Tüm web Taracılarımızı e çalışan programları sonlandıralım.

Sonra AdwCleaner Programını çalıştıralım Scan Butonu basarak bilgisayarımızı Taratalım.

adwcleaner scanner virus

 

 

 

Karşımıza Bilgisayarımızda Taranmış hizliarama.com ve buna benzer Zararlı Yazılımlar gelecektir Bunları işaretliyerek hepsini işaretliyerek Clean ile temizliyoruz ve bilgisayarımızın yeniden başlaması için resetliyoruz.

adwcleaner scanner

 

 

 

webtarayıcılar

 

Daha Bilgisayarımızdaki Tarayıcıların Explorer-Google-Mozilla hangisi kullanıyorsak Özellikler Bölümüne girerek htpp://www.hizliarama.com  uzantılarını siliniz

Özellikler kısmına giriyoruz Hedef dosyası uzantısını :

hizliarama temizleme

\Users\casper\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe olacak şekilde düzenleyiniz.

 

Bu şekile kurtulacaksınız.

 

2 – METOD SİLMEK İÇİN

Diğer bir Metod ise Registry kayıtlarına girerek temizlemek olacaktır. Bunun için Aramasayfam.com için Hazırladığım video aynen hizliarama.com  sayfası içinde uyarlayabilirsiniz.

 

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın