Sponsorlu Bağlantılar

ZTE Nubia X format nasıl atılır

22 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda ZTE Nubia X format atma konusunda bilgi aktarmaya çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç ipucu verdikten sonra ZTE Nubia X sıfırlama işlemini anlatmaya geçeceğiz.

Telefonlara genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satış öncesi ve teknik servis öncesinde genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır.

ZTE Nubia X formatlama önce ve diğer format atacağınız cihazlarda yedeklemeleri mutlaka yapınız. Telefon rehberi, notlar, fotoğraf ve videoların yedeğinin alınması tavsiye ederiz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Yedekleme yaptıktan sonra cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz gerektiğinde şarja takılı olarak ZTE Nubia X hard reset atma işlemini gerçekleştiriniz.

ZTE NUBİA X NASIL FORMAT ATILIR

ZTE Nubia X silme işlemini iki farklı adımlarla gerçekleştireceğiz. Bunun için telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak diğeri ise telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Telefonu sıfırla > Sil bu menüleri takip ederek ZTE Nubia X fabrika ayarına sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ZTE NUBİA X NASIL SIFIRLANIR

Yukarıda adımlarla fabrika ayarına geri alma, döndürme işlemini gerçekleştirdik. Şimdi sıra geldi telefonun üzerinde yer alan tuşları kullanarak eski ayara geri alma işlemini gerçekleştireceğiz.

TAVSİYE VİDEO;

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun sesini açma tuşu + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Factory hard reset
  • Erase all user data & restore default settings

Bu adımları takip ederek telefon yeniden başlayacaktır bu işlem sırasında telefonun üzerinde hiçbir parça sökmeyin, işlemi yarında kesmeyin bu adımlarla ZTE Nubia X fabrika ayarına döndürme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın