Sponsorlu Bağlantılar

ZTE Blade A7 format atma nasıl yapılır

42 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda ZTE Blade A7 sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiler vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli bilgi verdikten sonra ZTE Blade A7 format atma konusunda bilgilerimiz sizinle paylaşacağız.

ZTE Blade A7 formatlama öncesi genel olarak virüslerin donması, yavaşlama, takılma, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi cihazlar sıfırlanmaktadır.

Cihazı sıfırlamadan önce cihazın içinde yer alan videolar, fotoğraflar ve notların olduğu kısımların mutlaka bir yedeğini alalım.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

ZTE Blade A7 hard reset atma işlemi öncesinde yedeklemeyi mutlaka ihmal etmeyin ardından telefonun şarjını kontrol ederek gerektiğinde şarja bağlı olacak şekilde cihazımızı öyle silelim.

ZTE BLADE A7 NASIL FORMA ATILIR

ZTE Blade A7 model telefonumuza iki farklı yöntemle sıfırlama işlemini gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk adım telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak gerçekleştireceğiz.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Verilerine Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Her Şeyi Sil bu adımları takip ederek ZTE Blade A7 fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Böylece telefonunuz ilk gün gibi eski ilk ayarlarına geri alabilirsiniz. Şimdi diğer bir adım telefonun üzerinde fiziksel tuşları kullanarak eski ayarlara geri almak olacaktır.

ZTE BLADE A7 NASIL SIFIRLANIR

Telefonun üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak ZTE Blade A7 silme işlemini gerçekleştireceğiz. Bunun için aşağıda sıralı işlemi gerçekleştirerek cihazımızı eski fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirelim.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun Sesini Açma + Güç Tuşu birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery
  • Wipe Data
  • Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşu yardımı ile gelerek kullanabilirsiniz. Böylece telefonunuz eski fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu işlem sırasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz. Telefonun bu şekilde geri alabilirsiniz.

Bu konumuzda ZTE Blade A7 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın