Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Word Pinterest pin gömme

93 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu hafta Microsoft tarafından Microsoft Word ve OneNote kullanıcıları için basit bir şekilde kes ve yapıştır komutu ile Pinterest Pin Word de kullanmak için bir entegrasyon yayınladığını duyurdu.

Böylece web sürümlerinde Pinterest Pin linklerini kullanarak Microsoft Word gömmek için kullanabileceksiniz.

Microsoft tarafından “https://techcommunity.microsoft.com/t5/education-blog/pinterest-pins-can-now-be-interactively-embedded-into-onenote/ba-p/2147687” adresi üzerinden de değinildiği gibi Pinterest Pins linki kopyala ve yapıştır ile Word yapıştırmak suretiyle kullanabilirsiniz.

Yapılan açıklamaya göre birçok talep aldıklarını ve bu talebi değerlendirdiklerini ve yeni bir entegrasyon ile bu işi kolaylıkla halledebileceklerini belirtilmektedir.

Peki Pinterest Pin Word nasıl kullanılır? Bununla ilgili aşağıda vereceğimiz yöntemi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için Word Web de Pinterest Pin paylaşımının url link adresini kopyalıyoruz ve Word of Web yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Bu şekilde Pinterest Pin Word de görüntüleyebilirsiniz. Bu yazımızda Word de Pinterest pin kullanımı hakkında bilgi verdik. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın