Sponsorlu Bağlantılar

ZTE Axon M format nasıl atılır

148 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda ZTE Axon M sıfırlama nasıl yapılır, nasıl sıfırlanır konusunda sizlere bu makalemizde bilgi vereceğiz. Telefonlara genellikle virüslerin buluşması, telefonun takılması, donması, fazla uygulama yüklemeler nedeniyle yavaşlamalar, ikinci el satışları ve teknik servis öncesinde cihaza format atılmaktadır.

Bizimde bu konumuzda ZTE Axon M format atma konusunda anlatım öncesinde telefon rehberini, videolar, resimler ve notların yedeğini almanızı tavsiye ederiz.

ANDROİD TELEFON REHBERİ NASIL SIFIRLANIR

ZTE Axon M formatlama işleminden önce rehberinizi yedekleyin ve telefonun şarjının %50 altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlayın.

ZTE AXON M NASIL FORMAT ATILIR

ZTE Axon M silmek için sizlere iki farklı yöntemle bu işin nasıl olacağını anlatacağız. Telefonun içindeki menüler ve fiziksel tuşları kullanarak bu işin nasıl olacağına dair bilgi aktaracağız.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Telefonu Sıfırla > Her şeyi Sil yukarıda adımlarla ZTE Axon M hard reset atma işlemini başarıyla gerçekleştirerek telefonu ilk gün gibi eski haline getirebilirsiniz.

Bunun dışında cihazı tuş kombinasyonu kullanarak da fabrika ayarına geri getirmek için kullanabilirsiniz.

ZTE AXON M FABRİKA AYARINA GERİ ALMA

Bu işlemi gerçekleştirmek için ZTE Axon M cihazı kapatıyoruz. Sonrasında aşağıda adımlarla ZTE Axon M sıfırlama işlemini başlatacağız.

  • Telefonu kapatın
  • Telefonun Sesini Açma + Güç Tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde bu tuşlara basmayı bırakın.
  • Recovery
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla telefonun sesini kısma tuşu ile menüleri geçiştirebilir ve güç tuşu ile de bu menüleri seçebilirsiniz.

ZTE Axon M fabrika ayarına alma işlemi esnasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyin. Yukarıda adımlarla ZTE Axon M format atmak için bu iki yöntemden birini kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Konu hakkında sadece nasıl yapılır tarzında bilgilendirme yaptık işlem esnasında doğabilecek zararlar nedeniyle tarafımız sorumlu değildir. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın