Sponsorlu Bağlantılar

Office biraz meşgul sorunu hatası çözümü

85 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Office biraz meşgul hatası çözümü hakkında sizlere bu yazımızda bilgi vermeye çalışacağız.

Bu sorun size bir uyarı penceresi olarak karşınıza çıkmaktadır. Aşağıda örnek resimde olduğu gibi yaşanılan bu sorunun çözümü için neler yapılabilir, neler yapılır bununla ilgili olarak çözüm önerilerini vermeye çalışacağız.

Ne yazık ki Office meşgul olduğundan outlook.exe bak şu anda kullanılamıyor. Şu anda Office programlarını güncelleştiriyor veya bazı programları eklemenize ve kaldırmanıza yardım ediyoruz. İşlem tamamlandıktan sonra outlook.exe bak uygulamasını kullanmaya yeniden deneyebilirsiniz. Bu işlem fazla uzun sürmeyecektir.

Karşınıza yukarıda uyarı mesajı gelecektir. Bu uyarı mesajı altında link adresi üzerinden çevrimiçi yardım alabileceğiniz bir link adresi de yer almaktadır. Şimdi konumuza gelelim. Office biraz meşgul sorunu nasıl çözülür? Bununla ilgili neler yapılabilir.

OFFİCE BİRAZ MEŞGUL PROBLEMİ

Bu sorunun kaynağı genel olarak bilgisayarı açtığınızda, başlatırken karşınıza çıkmaktadır. Arka planda güncellemeler nedeniyle,  Office dosyalarında yapılan değişiklikler, eklentiler nedeniyle karşınıza çıkmaktadır. Bunun için Office biraz meşgul sorunu çözümü için aşağıda adımları gerçekleştirelim.

  • En etkili çözüm yolu bilgisayarı yeniden başlatmaktadır. Bilgisayarı yeniden başlatmak sorunu büyük bir ölçüde çözecektir.
  • Bilgisayarım > denetim masası > program ekle / kaldır > Office programını bulun fare ile sağ tuşu ile gelin ve “ONAR” butonu ile Office dosyalarını onarın.
  • Bilgisayarı yeniden açın ve kapatınız. Eğer sorun düzelmedi ise Office programını yeniden kaldırın ve yükleyin.

Yukarıda adımlarla Office biraz meşgul hatası çözümü sağlamış olacaksınız. Windows 10, Windows 8, Windows 7 işletim sistemleri için çözüm yolları aynıdır.

TAVSİYE YAZI;

Bu konumuzda Office biraz meşgul hatası ile ilgili sorun nasıl çözülür, nasıl düzelir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın