Sponsorlu Bağlantılar

yurtdışı numarasından sms gönderin.!

16.927 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yaşadığınız ülke Türkiye veya Almanya olsun yada ne olursa olsun bulunduğunuz ülkenin dışından bir başka ülkeye kısa sms göndermeniz mümkün arkadaşlarınıza şaka yaparak eğlenmek ister misiniz ?

O zaman “https://globfone.com/sms/” adresini kullanarak kısa mesaj göndererek eğlenmeye başlayabilirsiniz. Bu site üzerinden ücretsiz olarak free sms ile kısa mesajlar gönderebilir , ücretsiz çağrılar atabilirsiniz.

Burada yapılması gereken , hangi ülkeye mesaj gönderecekseniz o ülkenin alanı kodu seçiyorsunuz ve numarası yazarak mesajını yazın ve send butonu basarak göndermeniz yeterli olacaktır.

 

+855  ülke kodu ile değişen numaran size gönderdiğiniz mesajlar iletilecektir. şimdilik herhangi bir sınırlama görünmüyor.  +855 alan kodu neresi diye araştırmayın onuda ben söyleyeyim Kamboçya ülkesine aittir.

Diğer Ücretsiz kısa mesaj gönderme servisleri 

Arama Tags & Etiket ;

ücretsiz kısa mesaj , yurtdışı kısa sms atma , mesaj şakası , free sms , ücretsiz mesaj gönderme , sınırsız kısa mesaj gönderme , yurtdışı gelen sms , +855 kısa mesaj , +855 sms , yurtdışından mesaj gönderme nasıl yapılır , internet üzerinden kısa mesaj

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

yurtdışı numarasından sms gönderin.! (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba, Öncelikle yazınız için teşekkürler. Böyle bir duruma maruz kaldım bu yapan kişiyi tespit etmenin bir yolu var mı? yoksa polise gitsem onlar bulabilirler mi?

    • Yurtdışı servis olduğu için oranın kanunları, yasaları geçerlidir pek bir şey çıkacağını sanmıyorum ama yinede siz bilirsiniz?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın