Sponsorlu Bağlantılar

Youtube’de yaptığım yorumları bulma

393 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Dünyaca popüler video izleme platformu Youtube de yaptığım yorumları nereden görebilirim? Yaptığım yorumları bulma konusunda gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Günümüzde yaygın olarak takip dilen Youtube videolarında güzel olan videoları beğenmek amaçlı, hoşunuza gitmeyen videolar için mutlaka eleştiri yapmışsınızdır. Sonradan pişmanlık duyacağınız yorumlar da olmuştur. Fakat daha önceki yapılan yorumları tespit edip bulmak eğer işi bilmiyorsanız mutlaka zor olacaktır.

YOUTUBE YORUM GEÇMİŞİNİ BULMA

Bizde yorum youtube yorum geçmişini görmek amaçlı olarak sizlere bu konumuzda ipuçları göstereceğiz. Takip ettiğiniz Youtube kullanıcıları veya takip etmediğiniz kullanıcılar için yorum yaptıysanız bunu “https://www.youtube.com/feed/history/comment_history” adresi üzerinden yapılan tüm yorumları görebilirsiniz.

Youtube kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak link adresinden yaptığınız yorumları görebilir silebilir veya düzenleyebilirsiniz.

Burada yorum geçmişini göreceksiniz yapılan tüm yorumlar listelenecek bu alandan silmek istediğiniz yorum veya düzenlemek istediğiniz yorumun üzerine gelerek üç nokta kısmına bastığınızda düzenle, sil menüleri yardımı editleme yapabilirsiniz.

Yukarıda konumuzda geçmiş tarihte yaptığınız yorumları bulmak için kullanılan yorum geçmişi nasıl bulunur? Bu yazımızda vermeye çalıştık. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın