Sponsorlu Bağlantılar

Bip Messenger web nasıl kullanılır?

358 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda bip messenger web’den nasıl kullanılır? Bunu bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Daha önceki konularımızda WhatsApp web kullanımı hakkında bilgi vermeye çalışmıştık bu yazımızda Turkcell mesajlaşma servisi olan Bip messengeri bilgisayar üzerinden kullanmayı anlatacağız.

Turkcell, IOS ve Android işletim sistemleri için geliştirdiği ve tüm gsm operatöründeki telefonların kullanabileceği anlık mesajlaşma servisi artık yakın zamanda güncellemeler ile artık masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlardan internet tarayıcı kullanarak web üzerinden mesajlaşma olanağı sunmaktadır.

Eğer bip servisini sıklıkla kullanıyor ve tüm mesajlaşma işlemlerini bip üzerinden takip ediyorsanız bir kolaylık olarak web üzerinden devam ettirebilirsiniz. Bizde bu konumuzda bilgisayardan bip kullanmayı bu yazımızda vermeye çalışacağız.

BİP MESSENGER WEB’DEN KULLANMA

bip messenger web kullanabilmek için internet tarayıcınız Google, Safari, Yandex, Mozilla ( Firefox ) hangisi kullanıyorsanız web tarayıcı açıyoruz.

WhatsApp ile mantık aynıdır “https://bipweb.com/login” adresini tarayıcı adresine yazıyorsunuz ve karşınıza kare barkod gelecektir.

Tarayıcıda çıkan kare barkodu uygulama üzerinden okutmak gerekecektir. Bunun için Bip Messenger uygulamayı açıyoruz.

├ Profil

├ Bip Web

Burada QR kare barkodu telefonun tarayıcısından okutmanız gerekecektir. Telefondan okuttuğunuz QR kodu ile internet tarayıcıdan “https://bipweb.com/chat” adresi üzerinden sohbet penceresi açılacaktır.

Artık buradan tüm sohbetlerinizi ve diğer takip ettiğiniz uygulamaları yönetebilirsiniz. Bu yazımızda bip messengeri pc’den kullanma konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık bu yazımız hakkında sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın