Sponsorlu Bağlantılar

youtube video’yu istediğiniz yerden başlatma

2.454 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda siteye yerleştirdiğiniz bir youtube videosunu istediğiniz bir zaman noktasından oynatmaya başlatma hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Blog sayfanız, web siteniz var herhangi bir video yada bir konu hakkında bilgi vermek amaçlı olarak youtube videosu yerleştirdiğiniz.

youtube videolarını istediğin yerden başlatma

Bu embed ettiğiniz video’yu istenilen bir sürede başlatabilirsiniz peki bu işlemi nasıl yaparız örnek var mıdır? bunu hemen açıklayalım. youtube video’yu istenilen dakika, saniyede başlatmak için kendi hazırladığım 2:36 zaman süreli bir videomuz var “https://youtu.be/rlnuylAFkKc” adresini kullanacağız. 

#t=00m00s kodunu sonuna ekleyeceğiz burada videoyu başlatma zamanı belirlemek gerekecek, bunun 1 dakika 13 saniye ile başlasın diyeceksek “https://youtu.be/rlnuylAFkKc#t=01m13s” olarak eklemek suretiyle youtube videolarını istediğimiz zaman aralığında başlatabiliriz. 

yukarıda örnek videoda olduğu gibi youtube videolarını istediğimiz zaman süresinde ayarlayabiliriz. Bunu sitelerde değil diğer sosyal ağlarda yapabilirsiniz. youtube istenilen yerden başlatma bu şekilde gerçekleşmektedir. Bununla ilgili sorularınızı yorumlar kısmından bırakabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

youtube videoları istediğiniz dakikadan başlatma, istediğiniz saniyeden başlatma, istediğiniz zamanda başlatma, youtube videoları istediğiniz sürede başlatın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın