Sponsorlu Bağlantılar

tumblr sponsorlu reklam nasıl verilir?

673 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Amerikan menşei’li blog ve sosyal ağ olma özelliğini taşıyan bu platform’da sponsorlu reklam nasıl verilir? bununla ilgili siz tumblr takipçileri ve tumblr aktif kullanıcıları için merak edilen bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

tumblr sponsorlu reklam verme geçenlerde bu ağda gezinirken gözüme bir yabancı sayfanın reklamı gözüme iliştiği için Türk kullanıcıları da eğer tumblr’de reklam verme düşünüyorsa bu konu sizlere fikir verecektir. tumblr reklam ortaklığı üzerinden görünen bu sponsorlu reklamlarda sizde bu konuda kendi reklamını verebilirsiniz.

tumblr sponsorlu reklam nasıl verilir?

sizinde bir işletmeniz, cafe, üretim, kitap, app uygulama herhangi bir yazılım ürün tanıtımı yapacaksınız tumblr’e reklam vermek için gerekli bilgileri “https://www.tumblr.com/business” adresi üzerinden sağlayabilirsiniz. Burada reklam oluşturma ve reklam verme için tumblr sizi Marka Stratejisi Uzmanıyla iletişime geçmeyi istemektedir. 

https://www.tumblr.com/business#strategist-form” adresi üzerinden gireceğiniz bilgiler doğrultusunda size reklam için geri dönüş yapacaklardır. Bu konuda daha ayrıntılı bilgileri blog sayfasını takip ederek’de bilgiye sahip olabilirsiniz. Tumblr göndereceğiniz soru ve yazıları İngilizce olarak göndermenizi istemektedir.

Arama Tags & Etiket;

Tumblr sponsorlu reklam verme, Tumblr nasıl reklam verilir, Tumblr reklam verme, Tumblre reklam nasıl verilir, Tumblr reklam oluşturma, Tumblr’de reklam verme, Tumblr reklam, Tumblr sponsorlu reklam

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın