Sponsorlu Bağlantılar

Skype çağrılarını otomatik cevaplama / yanıtlama

1.279 views
Sponsorlu Bağlantılar

Milyonlarda kullanıcıya sahip Skype’de bir çok ayrıntısı gizli özelliklerin olduğunu biliyor musunuz? Skype kullanıcısı olarak sadece görüntülü, sesli arama dışında , gelen çağrıları otomatik yanıtlama özelliği hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Eğer aktif olarak Skype kullanıyorsanız ve iş yoğunluğu nedeniyle yada işleriniz de çağrı desteği veya müşteri desteği verdiğiniz bir işiniz de iş yükünden dolayı Skype çağrılarına geç cevap veriyorsanız yada sonradan bakıyorsanız Skype çağrılarını otomatik cevaplama özelliği tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Skype Gelen Çağrıları Otomatik Yanıtlama ;

Skype’nin otomatik cevaplama özelliğini kullanabilmek için sizlere resimli şekilde anlatmaya çalışacağız, vereceğimiz adımları uygulamayla sizde Skype hesabınız da bulunan arkadaş, müşteri listenizde ekli kişilere otomatik cevaplama verebilirsiniz.

  • Araçlar
  • Seçenekler
  • Çağrı Ayarları
  • Gelişmiş Seçenekleri Göster
  • Gelen çağrıları otomatik yanıtla

Bu seçeneği işaretlemek suretiyle bundan sonra gelen aramalar, çağrıları otomatik cevaplamasını sistem kendisi yapacaktır. Eğer bu seçenekte gelen görüntülü aramaları da otomatik cevaplamak isterseniz “Bir görüşme yaparken kamera otomatik başlat” seçeneğini de ayrıca işaretlemeniz yeterli olacaktır.  “Kaydet” butonu ile işlemi tamamlamanız yeterli olacaktır. Akıllarda şu soru olarak gelebilir çağrı esnasında bir başkasından gelen çağrı varsa bu size bildirim olarak gelecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın