Sponsorlu Bağlantılar

youtube video yeşil ekran sorunu nasıl çözülür?

962 views
Sponsorlu Bağlantılar

Youtube videolarını açtığınızda video ekranında yeşil bulanık bir ekranla karşılaşırsınız videolarda bozukluk var izlenimi gelir , Bu Sorunu oradan kaldırmak için Video üzerine geliyoruz. Video üzerinde faremizin sağ tuşuna basarak  Ayarlar Yazan kısma giriyoruz Ayarlar kısmına girdik den sonra yeni bir pencere açılacaktır.

Resimdeki görülen 1 nolu işaretli sekmeye giriyoruz.  Daha sonra 2 numaralı işaretli yerdeki Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir. yazan  kısımdaki işareti kaldırıyoruz ve ve Kapat basarak çıkıyoruz.

 

Bu işlemi yaptık dan sonra Video sayfamızı yenileme yaparak ( F5 ) tuşuna da olabilir, sayfayı yenile dediğimizde yeşil ekran sorunu büyük bir olasılıkla düzelecektir, ayrıca yeşil ekran sorunu ekran kartı ile de alakalı olabileceğini unutmayın bazı bozuk kartlarda dalgalanma ve renk karışıklığı yaşanmaktadır. yeşil ekran sorunu ile ilgili sorularınızı yorumlar bölümünden gönderebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın