Sponsorlu Bağlantılar

searchamong.com yönlendirme sayfasını nasıl kaldırılır?

290 views
Sponsorlu Bağlantılar

SearchAmong.com yönlendirme sayfasını Kaldırma için ilk önce AdwCleaner Programını indirmemiz gerekecektir. Bu Programı indirmeden ilk önce size bunun hakkında küçük bir bilgi vermek istiyorum. SearchAmong.com yönlendirme sitesi free ücretsiz demo programlar aracılığıyla bulaşarak sizin anasayfanızı değiştirirler ve web tarayıcınızı açtıktan sonra SearchAmong.com  olarak yönlendirilirsiniz.

SearchAmong.com Yönlendirme sayfasını Nasıl kaldırabilirim ?

ilk başta dediğim gibi AdwCleaner programını “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresi üzerinden indiriyoruz. Daha bu programı kurduk dan sonra çalışan tüm programları kapatarak bu programı çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

Programı açtık dan sonra Scan butona basarak bilgisayarımızı taratıyoruz . Bilgisayarımızı tarattıkdan sonra ;

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızda varsa tüm zararlı girdilerin listesi dökülecektir. SearchAmong.com ile ilgili girdileri bularak işaretleyip Clean ile  siliyoruz. Bu girdileri sildik den sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

 

Bilgisayarımızı yeniden başlattık dan sonra Masaüstünde bulunan İnternet explorer – mozilla – Chore gibi tarayıcıların üzerine gelerek özellikler bölümüne teker teker girerek http://www.SearchAmong.com  yazan kısımları sileceğiz Resimdeki işaretli olan uzanıyı siliyoruz. Hedef Uzantı aynen  “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe  bu şekilde olacak şekilde düzeltiyoruz.

Bu şekilde kısayolların URL lerini düzenledikden sonra Web Tarayıcıların Anasayfa Ayarlarınıda istediğimiz bir sayfa olarak değiştiriniz.

Bu şekilde kurtulmuş olacaksınız.

 

NOT : Programsız kurtulmak için Aramasayfam.com için hazırladığım Video izliyerek aynen SearchAmong.com olarak Uyarlayabilirsiniz.

 

searchamong yönlendirme sayfası nasıl kaldırılır, bu konuda sizlere bilgi aktarmaya çalıştık, bununla ilgili olarak searchamong virüslü sayfa ile ile ilgili olarak sorularınızı yorumlar bölümünden sorabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın