Sponsorlu Bağlantılar

nationzoom yönlendirme sayfası nasıl kaldırılır

4.260 views
Sponsorlu Bağlantılar

Nation zoom.com Bu yönlendirme sayfaları free ücretsiz yada demo programlar aracılığı ile bulaşırlar , bilgisayara bulaşmaları ile web taracıların anasayfalarını değiştirirler böylelikle sizi bu sayfaya yönlendirme yapmış olurlar. Konuyu fazla uzatmadan nasıl kaldıracağız bu sayfayı ?

1- Bilgisayarınıza ilk önce”http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” sayfasından indiriyoruz Bu programı bilgisayarımıza kurulumunu yapıyoruz.

2- Adwcleaner programını kurduk dan sonra tüm çalışan programları kapatıyoruz ve programı çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

SCAN yazan kısma basarak bilgisayarımızı taratıyoruz.

3- Bilgisayarımızı tarattık dan sonra Bilgisayarımızda bazı girdiler listelenecek nation zoom.com ile ilgili gelen girdileri işaretliyoruz.

adwcleaner scanner

Nation zoom.com ile ilgili girdileri işaretliyoruz ve siliyoruz. daha sonra bilgisayarımıza reset atıyoruz.

4- Bilgisayarımızı yeniden başlattıkdan sonra Masaüstündeki  web tarayıcıların kısayol özelliklerine girerek  http://www.Nation zoom.com ilegili uzantıları sileceğiz.

webtarayıcılar

 

http://www.Nation zoom.com bu kısmı siliyoruz. Silinen Bu kısımla burayı kapatıyoruz.

5- Daha Sonra tarayıcıların anasayfalarında “http://www.nation zoom.com  varsa bunun istediğiniz bir sayfaya ayarlayınız .

 

Not : Program Kurmadan  Bu sayfadan kurtulmak için Aramasayfam için hazırladığım Video izleyerek aynen nationzoom sayfasını uygulayabilirsiniz.

nationzoom kaldırma, nationzoom virüslü yönlendirme sayfaları nasıl kaldırılır? bununla ilgili olarak sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalıştık, bununla ilgili soruları yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

nationzoom yönlendirme sayfası nasıl kaldırılır (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. merhaba bu sitenizdeki tweeter facebook vs. eklentileriniz paylaştığınız içeriği engelleyecek şekilde ayarlanmış sanırım buna bir çözüm bulursanız eğer bence siteniz çok daha iyi olacaktır. saygılarımla..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın