Sponsorlu Bağlantılar

Youtube video oynatma sorunları destek yardım hattı

784 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda youtube sorunları ve bununla alakalı olarak çözümler üretmeye çalışacağız. Sizde yaşadığınız sorunlarını bu sayfamız altında toplayarak çözüm üretmeye çalışacağız. Bu sorunların başında video oynatma sorunları başı çekmektedir.

Web veya mobil cihazlar üzerinde yaşadığınız youtube video oynatma sorunları alıyorsanız bununla ilgili olarak temel olarak birkaç çözüm yolu vardır. Bu çözüm yollarını aşağıda vereceğimiz adımlarla çözmeye çalışarak aldığınız hataları aşağıdaki sayfamızın altında yorumlar kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.

YOUTUBE VİDEO OYNATMA HATASI ÇÖZÜMÜ

Genelde bu sorunun temel başlıca teşkil ettiği kaynak internet bağlantılarından kaynaklı yaşanan nedenler arasında yer almaktadır. Eğer düzgün bir bağlantıya sahip değilseniz ve kablosuz internet üzerinden wifi ile bağlıysanız sinyal gücünün zayıf olmasından mobil internet bağlantısı nedeniyle çekmekten bir yerdeyseniz “Bir hata oluştu. Yeniden denemek için dokunun” uyarı mesajı alabilirsiniz.

ÇÖZÜM

Youtube video oynatma hatası nedeniyle mobil cihazınızın bağlantısını kontrol ediniz. İnternet paketiniz var mı? Kontrol ediniz düzgün olmayan bağlantınız nedeniyle cihazı uzak moduna alınız tekrar açınız veya tablet, telefonu yeniden başlatınız.

Web üzerinden bilgisayarınızda Youtube video oynatma hatası alıyorsanız internet bağlantınızı, kablolu veya kablosuz bağlantılarınızı kontrol ediniz kablolarda, bağlantılarda sorun olup olmadığını kontrol ediniz.

Proxy bağlantısı kullanıyorsanız bu bağlantı kontrol ediniz. Normal bağlantıya geçmeye çalışınız. Bunun için önceki makalemizi Proxy ayarı nasıl yapılır yazımızı kontrol edebilirsiniz.

Tarayıcılarda fazla sekmek bazen Youtube videolarını oynatmak için sorun teşkil edebilir. Bu nedenle tarayıcınızda fazla açılmış sekmeleri kontrol ediniz. Fazla açılan tarayıcı sekmesi videoların takılmasına, donmasına neden yaratabilmektedir.

Diğer bir konu ise video çözünürlüğü ile alakalıdır. Youtube izlediğiniz videoların çözünürlüğünü değiştirmek suretiyle videolarda donmalar, takılmaları en az seviye indirgeye bilirsiniz.

Sizde Youtube videolarını oynatmayla ilgili sorunlar yaşıyorsanız sayfamızın hemen altına yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı göndererek cevaplar vermeye çalışacağız. Diğer hatalar, problemler konusunda bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın