Sponsorlu Bağlantılar

Amazon hesabı nasıl silinir?

3.527 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda amazon hesabı silme, amazon üyelik iptal etme konularında siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Uluslararası Online alışveriş sitesi olan ve yakın zaman Türkiye piyasasına da giren AMAZON e-ticaret sitesinde hesap açtınız ve bu hesabı kapatmak istiyorsunuz? O zaman site vereceğimiz adımlarla amazon hesabı nasıl kapatılır? Bunu sizlere anlatacağız.

Diğer hesap kapatmalarda olduğu gibi amazon üyelik iptali için de aynıdır. Bunun nedeni sizlere verdikten sonra hesap kapatmayı bir kez daha düşünebilirsiniz.

AMAZON ABONELİK SİLME

Amazon veya diğer sitelerde olsun sosyal ağlarda olsun hesabı tamamen silmek, hesabınızın tamamen kalıcı olarak silinmesine neden olur.

Kapattığınız amazon hesabınıza bir daha erişemezsiniz. Tüm bilgileriniz veri tabanı üzerinden silineceği için bilgilerinize bir daha erişemezsiniz.

Bunun dışında Amazon Prime üyeliğiniz varsa bu hesap üzerinde buda iptal olacaktır. Hesabınızla ilgili siparişiniz, geri ödeme, iade işlemleriniz de iptal olacaktır.

Bu nedenle amazon hesap silme işlemini gerçekleştirmeden önce bir kez daha bunları göz önünde bulundurun.

Amazon hesap kapatma işlemi için “https://www.amazon.com/gp/help/customer/contact-us/ adresi üzerinden link adresini tarayıcıya yapıştırarak kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak hesabınızla ilgili işlemi başlatabilirsiniz.

  • Select an issue amazon
  • Login and security
  • Close my Account
  • Doğrulama yapabilmek için kanal seçeceksiniz ( hesabınızın tanımlı olduğu mail adresi olabilir. )
  • Enter additional information ( I want to close my Account ) seçiniz.

Yukarıda amazon aboneli silme adımları takip edebilirsiniz. Bunun yanında amazon satıcı hesabı silme işlemlerini de bu alan üzerinden yönetebilirsiniz.

Yukarıda adımları takip ederek amazon üyelik sonlandırma, hesap kapatma işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın