Sponsorlu Bağlantılar

iphone hızlı arama tuşu nasıl eklenir?

1.581 views
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonlar arasında en çok kullanılan ios işletim sistemli iphone telefonlarda en çok, sıklıkla konuştuğunuz kişileri hızlı aramaya eklemek suretiyle daha hızlı irtibata geçebilirsiniz.

Bizimde bu konumuzda telefon rehberinde en sıklıkla kullandığınız kişileri favorilere, hızlı arama yapmak için ekleyebilirsiniz. Bu konuda yeni başlayan kullanıcılar için iphone hızlı arama nasıl yapılır konusunda siz takipçilere destek vermeye çalışacağız.

Aşağıda vereceğimiz adımlarla telefon rehberindeki telefon numaralarını sık kullanılanlara hızlı arama olarak eklemek suretiyle kullanabilirsiniz.

İPHONE HIZLI ARAMAYA NUMARA EKLEME

Telefonda kayıtlı numaraları hızlı arayabilmek, rehberde isim, soyisim olarak girmeden kolaylıkla “HIZLI ARAMA” menüsüne ekleyebilirsiniz.

  • Hızlı arama menüsüne eklemek istediğiniz kişiyi rehberden bulunuz.
  • O kişinin içine girdiğiniz de en alt tarafta
  • Hızlı aramaya ekle” yazan yere dokunmanız yeterlidir.

İphone hızlı aramaya eklemek suretiyle arama menüsünde hızlı aramalara girerek favoriye eklediğiniz kişilerle daha hızlı bir iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıda konumuzda iphone’da sıklıkla arama yaptığınız kişileri sık kullanılanlara eklemek suretiyle arama yapma özelliğinden bahsetmeye çalıştık. Bununla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorunuzu gönderebilirsiniz.

Diğer tüm konularda sorularınız için soru & cevap sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın