Sponsorlu Bağlantılar

night shift nedir ?

208 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yakın zamanda Apple IOS 9.3 beta sürümünü duyurmuştu . Bu sürüm ile birlikte gelen yeni özelliklerden biride night shift özelliğidir. Bu Türkçe kelime açılımı olarak ise Gece Modu , Gece Mesaisi anlamını içermektedir.

Night Shift nedir?

iphone cihazlarda ıos 9.3 beta sürümü ile cihazınızı güncelleştirdiğiniz’de gece gözünüzü yormadan görmeye yarayan bir özelliktir. night shift biraz daha bahsedecek olursak bu özellik telefonun konum ayarlarını kullanarak bulunduğu ortama göre yani lokasyona göre ışığı ayarlayarak telefonun ayarlarını yapmaktadır.

İpad & İphone cihazlarda renk dengesini ayarlayarak daha rahat bir şekilde görmenizi sağlayan bir özelliği kullanmanızı arzulamaktadır. Gecenin olduğu saatler iphone , ipad cihazlar otomatik olarak renk sıcaklığını gözümüzün az yorulacağı ayara getirmektir.

Arama Tags & Etiket ;

night shift nedir , night shift ne işe yarar , night shift iphone , night shift ipad , night shift ios 9.3 , night shift ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın