Sponsorlu Bağlantılar

Youtube video başlığı üzerine hashtag etiketi ekleme

1.141 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Youtube videolarında kullanılan başlıkların üzerine etiket kullanımı hakkında sizlere bu yazımızda bilgi vereceğiz.

Video sahiplerinin videolarının aramalarda daha fazla ve keşfet bölümünde görülmesi için başlık kısmının hemen üstünde görülmesini sağlayacak bir özelliği kullanıma açtı. Böylece video başlığı üzerinde video ile alakalı kullanacağınız üç hashtag etiketi kullanımı ile artık videolarınızın görünümü artırmak için sizde kullanabilirsiniz.

Yukarıda Açıklamalar kısmında ve video başlığı üzerinde görülen etiketler nasıl eklenir, nasıl yapılır konusunda hemen açıklamaları ile anlatacağız.

YOUTUBE VİDEO BAŞLIĞINDA ETİKET KULLANIMI

Youtube videolarına etiket eklemek için Açıklamalar kısmına ekleyeceğiniz ilk üç etiket video başlığının üzerinde görünmesini sağlayacaktır. Daha fazla etiket kullanabilirsiniz tabi bu etiket kullanımı 7 ~ 10 arasında tutmaya çalınız fazla kullanım spama yol açabilir. Normal, usturuplu bir şekilde kullandığınız ilk üç etiket başlık üzerinde çıkacaktır.

Yukarıda video açıklama kısmına eklediğim hashtag etiketlerinden üçünü başlık üzerine otomatik olarak eklendiğini göreceksiniz. Ben bu video açıklama kısmında başlık üzerinde çıkmasını istediğim etiketleri açıklama bölümünün başına yazdım diğerlerini en alt kısmında kullandım değişen bir şey yok siz bunun tamamını alt kısımda da kullanabilirsiniz.

Bu etiketler açıklama kısmına ekleneceği gibi video başlığı içine de eklenebileceğini unutmayınız. Böylece video aramalarında daha fazla görülme imkanı ve etiket ile arama yapıldığında keşfet bölümünde de görülecektir.

Unutmayın bu etiketlerin fazla kullanımı videolarınızın spama düşmesini, videoların keşfet den kaldırılmasına neden olabileceği için çok kullanmamaya bakınız.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Youtube video başlıklarına etiket ekleme konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vermeye çalıştık konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden veya diğer bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın