Sponsorlu Bağlantılar

Youtube TV Uygulamasında Oturum Nasıl Açılır?

9.353 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Sevinç

Soru Gönder : Merhaba  Adem bey, TV de Youtube Oturumu açmak için, ”youtube.com/activate Adresine gidin ve verilen kodu girin” diyor. Kod her defasında değişiyor. Kodu nereye yazacağımı bulamadım. Yardım edermisiniz lütfen. Çok Teşekkürler.

Cevap : Bu sorunun cevabını daha önceden Facebook üzerinden yanıtladım , bir kez daha buradan yayınlamak istiyorum. ilk önce Youtube Tv Nedir bununla ilgili olarak bir ön bilgi vermek istiyorum.

Youtube Tv Nedir?

Dünyaca ünlü video yükleme ve izleme sitesi olan Youtube ‘de barındırılan videolar artık bundan sonra Tv üzerinden izlenebilecektir. Linux tabanlı OSD cihaz ile youtube brower sayesinde youtube videoları izleme olanağı sağlamaktadır. Bu teknoloji verilen isime Youtube Tv denmektedir.

youtube osd media box

Neuros Technology OSD Media Box sayesinde YouTube videolarını Tv üzerinden oynatma özelliğini sağlamaktadır. Bu cihaz Ev sistemlerine veya Osd Tv bağlanarak çalışmaktadır.Video Kayıtlarını bile oynatabileceğiniz bir cihazdır. Sıra geldi OSD TV ile Televizyon ve Youtube Nasıl Birbirine bağlanır.

Neuros OSD Nasıl Bağlanır ?

youtube osd media

 

 

Orjinal Bağlantı adresi “http://www.neurostechnology.com/osd” üzerinde bilgi alabilirsiniz. Şimdi Talimatları okuyarak nasıl bağlanıldığını anlatmaya çalışacağım.

* OSD Media Cihazınızdan Youtube Aç Ekranına gidiyoruz ve orada bekliyoruz.

* Bilgisayarımız veya mobil cihaz üzerinden “https://www.youtube.com/activate” adresine giriş yapıyoruz.

* Birden fazla Google Hesabınız var ise bunlardan biri ile Osd Media cihazınız ile youtube aç ekranında iken giriş yapıyoruz. veya size orada söylenen talimatlara uyabilirsiniz.

* Youtube Tv Aktivasyon işlemini yaptıktan sonra şimdi Google Kimliği belirlemeye geldi.

* Hesabınız ile giriş yaptığınızda Google Kimliği seçenekleri gelecektir. Burada bazı ögeleri göreceksiniz. Eğer Google+ var ise burada görünen sizin adınız olacaktır yok ise e-posta adresinin adınız olarak gelecektir.

* Hesabınızda bir Youtube Kanalı bağlı ise bu Kimlik görünecektir . Öyle ise kanalı olan bir hesap ile açmanız en mantıklı olanıdır.

osd media aktivasyon

* Hesabını Seçtikten sonra Size Belirlenen Kodu yukarıda Bilgisayarınızda Açtığınız yere yazınız , ardından erişime izin ver seçeneğini tıklayın uygulamaya onay ver seçeneği gelecektir ve açılmasını bekleyerek işlemi sonlandırabilir ardından youtube videolarını televizyonda izleme olanağına sahip olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

youtube tv nasıl kullanılır , youtube tv oturumu , youtube.com/activate kodu , youtube tv kodu , youtube tv kullanım talimatı , youtube tv kodu nereye yazılır , youtube tv aktivasyon , youtube tv nasıl izlenir , youtube tv aktivasyon kodu nereye yazılır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Youtube TV Uygulamasında Oturum Nasıl Açılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın