Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Shorts nedir

199 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yakın zamanda ismini sıklıkla duymaya başlayacağınız Youtube Shorts nedir konusunda merak eden kullanıcılarımız olacaktır. Bu nedenle Youtube Shorts hakkında bilgiye bu sayfamızda sahip olabilirsiniz.

Son yılların popüler uygulamalarından biri olan TikTok popülerlik içinde patladığından sonra Youtuberlar da boş durmayıp bu platforma geçiş yaptılar.

Buna göre Youtube kendi Youtube Shorts uygulamasını rakibi TikTok karşı bir hamle yaparak içerik oluşturucunu çıkartacaktır.

Kullanıcılar tarafından kısa videoların özet akışını içerecek. Şirketin lisanslı müzik stoğu sayesinde kullanıcılar bunları kullanarak içerik üreteceklerdir. Böylece profesyonel olarak TikTok’a üstünlük sağlayacaklardır.

TikTok 2016 yılında Çin’de piyasaya sürüldü ve 2018 yılında bir patlamayla tüm dünyada popüler bir uygulamaya başladı. 3 ile 60 saniye uzunluğunda döngüsel videolar sağlamaktadır.

Böylece her iki store mağazasında en çok indirilen uygulamalar arasında yer aldı. Bu gidişe Youtube Shorts ile dur demeyi amaçlamaktadır.

Bu yazımızda Youtube Shorts nedir, ne işe yarayacak şeklinde meraklısı için kısa bilgi vermeye çalıştık. Daha ayrıntılı Youtube Shorts nasıl kullanılır yazımızı uygulamanın gün yüzüne çıktığında anlatacağız. Gelecekteki konularımız için bilgiler almak için e-posta aboneliği olmayı unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın