Sponsorlu Bağlantılar

Youtube ağı seçerken nelere dikkat edilmelidir?

171 views
Sponsorlu Bağlantılar

Oluşturduğunuz videolardan para kazanmak için artık bir ağa girmek gerekmektedir. Bu ağlarda size iş ortaklığı teklif edilir ve bu tekliflerde dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Bu noktalar arasında aşağı vereceğimiz püf noktaları sizin için faydalı olacaktır.

Bu faktörler sizin daha fazla para kazanmanızı sağlayacaktır. Size gelen ağa katılma tekliflerinde katıldığınızda sonradan daha fazla üret kazandıran ağlar mutlaka olacaktır. Fakat diğer hizmetlerinde aksaklık olabileceğini de unutmayın.

Şimdi sizin ağ seçiminde dikkat etmeniz gereken kritik noktalar aşağıda gibidir ve bunları mutlaka göz önünde bulundurun.

YOUTUBE AĞI SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR

CPM: Her bin gösterimde kazanılan dolar değerinde ölçü birimidir. Bu değerler ortalama değerledir. Bu ölçü birimi her yerde ortaktır bu değerlerin kazançlarınıza etki etmesi için yüksek olmasına dikkat ediniz.

SÖZLEŞME; Sözleşmeler ne kadar süre üzerinde yapılıyor? Sözleşme yaptığınızda o ağ da o kadar bağlı kalacaksınız. Size en uygun süreyi seçiniz çok uzun süre yapılan sözleşmeler size kötü tecrübe olarak yansıyabilir. Pişmanlık duymamak için sözleşmeleri kısa tutabilirsiniz.

DESTEK; Arka planda mutlaka size iyi destek veren bir ekibini olması gerektiğini unutmayın. Size destek verecek iyi bir müşteri temsilcisi veya destek ekibini olmasına dikkat ediniz. Telefon, skype gibi hızlı iletişim araçlarının olmasına dikkat ediniz.

ÖDEME; Maksat para kazanma ve bu parayı size ne zaman ödüyor ve ödeme alt limiti nedir? Bunu bilmeniz en doğal hakkınız yapılan sözleşmelerde bunu bilmeniz en doğal hakkınızdır.

 

Bunlar sizin için youtube ağına katılmak istediğinizde en önemli kriterlerdir. Bunun yanında saygınlık da önemlidir. Eğer katıldığınız ağlar çok şikayet alıyorsa bir sorun var demektir. Bunu şikâyet sitelerinden araştırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın